Małgorzata Teodorska miała romans z arabskim szejkiem. Gwiazda "Plebanii" z Dubaju wróciła z niczym

Małgorzata Teodorska zdobyła dużą popularność jako aktorka. Gdy była u szczytu kariery, zakochała się w bogatym szejku. Zrezygnowała z kariery w Polsce i przeprowadziła się do Dubaju. Chciała żyć jak księżniczka, a skończyła ze złamanym sercem i bez dachu nad głową w obcym kraju.

Małgorzata Teodorska zdobyła dużą rozpoznawalność  po tym, jak wcieliła się w Irkę w serialu"Plebania". Aktorkę można było również zobaczyć na rozkładówce "Playboya". Lata temu mówiła w wywiadach, że nie ma szczęścia w miłości. Po jakimś czasie zaczęła spotykać się z bogatym przedsiębiorcą. Była pewna, że szczęście w końcu się do niej uśmiechnęło i odnalazła prawdziwą miłość. Nie mogła bardziej się pomylić. 

Zobacz wideo Helena Englert o "Dziewczynach z Dubaju" i scenach erotycznych w "Pokusie"

Małgorzata Teodorska rzuciła wszystko i wyjechała z ukochanym do Dubaju

Tuż po zakończeniu udziału w produkcji "Plebania", Małgorzata Teodorska dostała propozycję od ukochanego na wyjazd do Dubaju. Para opuściła Polskę i osiedliła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Aktorka zdecydowała się zaryzykować. W wywiadach opowiadała o tym, jak odnajduje się w nowym życiu. Czas spędzała robiąc zakupy i dekorując dom. Teodorska nie chciała żyć na utrzymaniu szejka, ale nie miała dużego wyboru. Choć chciała zarabiać sama na siebie, nie znała języka arabskiego, co było dużym utrudnieniem. Na szczęście olbrzymi majątek partnera sprawił, że nie musiała o nic się martwić. Ważne było, aby aktorka prezentowała się pięknie. Taki był jej obowiązek. W rozmowie z "Twoje Imperium" wyznała, że Dubaj jest jej miejscem na ziemi.

Antoni Królikowski Królikowski wstawił niepozorne zdjęcie i się zaczęło. Inernauta był bezwględny

Romans Małgorzaty Teodorskiej skończył się fatalnie. Była załamana

Związek Małgorzaty Teodorskiej z arabskim szejkiem trwał zaledwie trzy lata. Jak się okazało, partner aktorki zakochał się w innej kobiecie. Teodorska nie miała wyboru. Musiała się spakować i wrócić do Polski. Udzielając wywiadów wyznała, że popełniła błąd ryzykując w imię miłości.

Zrozumiałam, że Dubaj nie jest jednak moim miejscem na ziemi. Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Dlatego wróciłam - stwierdziła aktorka.

Anna Wendzikowska Wendzikowska po odejściu z TVN nie próżnuje. Wiadomo, czym teraz zajmuje się zawodowo

Niestety, w Polsce wcale nie było lepiej. Po zakończeniu kariery aktorskiej, nikt na nią nie czekał. Początkowo próbowała swoich sił nagrywając filmiki na YouTube, ale nie osiągnęła sukcesu. Po jakimś czasie musiała zająć się sprzedażą rowerów, aby związać koniec z końcem. Małgorzata Teodorska zrozumiała, że widzowie nie zobaczą jej już na małym ekranie. Wszystko zmieniło się w 2018 roku. Była aktorka poznała Miłosza Krawczyka, twórcę projektu "Turystyka bez barier" i założyciela Fundacji Razem. Zakochała się w nim z wzajemnością. Rok później doczekali się syna. Obecnie Teodorska nie udziela się w mediach. Zrezygnowała z show-biznesu na dobre. Jest za to aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na Instagramie często publikuje zdjęcia z prywatnego życia. Lubi również wspominać czasy, gdy była u szczytu sławy. 

Więcej o: