Anna Wendzikowska po odejściu z TVN nie próżnuje. Wiadomo, czym teraz zajmuje się zawodowo

Anna Wendzikowska po zakończeniu współpracy ze stacją TVN rozpoczęła nowy etap w życiu zawodowym. Obecnie nie może narzekać na brak obowiązków.

Anna Wendzikowska pracę dla "Dzień dobry TVN" rozpoczęła w 2007 roku. Specjalizowała się jako dziennikarka filmowa, przeprowadzała wywiady z gwiazdami i miała okazję podróżować po świecie. W sierpniu 2022 roku ogłosiła, że po 15 latach współpracy odchodzi ze stacji. Niedługo potem na instagramowym profilu opublikowała wpis, w którym zarzuciła byłemu pracodawcy nadużycia i mobbing. Gdy emocje już opadły, Wendzikowska z nową energią przystąpiła do realizacji kolejnych projektów zawodowych. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Praca w "Dzień dobry TVN" nie była dla Anny Wendzikowskiej głównym źródłem utrzymania 

Anna Wendzikowska w rozmowie z "Faktem" wyznała, że zakończenie współpracy ze stacją TVN nie nadszarpnęło jej domowego budżetu. Dziennikarka zdradziła, że praca w programie śniadaniowym była dla niej tylko dodatkiem, z którego się nie utrzymywała.

Praca w "Dzień dobry TVN" była bardziej spełnieniem moich pasji, czymś, co kochałam i bez czego bardzo długo nie wyobrażałam sobie życia. Ale na pewno nie była podstawą mojego domowego budżetu - wyznała.

Nowe projekty Anny Wendzikowskiej. Czym się obecnie zajmuje?  

Anna Wendzikowska po odejściu ze stacji TVN nie związała się na stałe z żadną redakcją. Zaangażowała się za to w kilka własnych projektów. Jednym z nich jest autorska marka odzieżowa, którą założyła już kilka lat temu, ale po rezygnacji pracy w stacji, mogła poświęcić się rozwijaniu firmy w pełni. Otworzyła w Warszawie butik, a jakiś czas temu urządziła pokaz mody, na którym zaprezentowała zaprojektowaną przez siebie kolekcję ubrań i kostiumów kąpielowych. 

 

To jednak nie wszystko. Okazało się, że Wendzikowska od czerwca 2022 roku pracowała również nad stworzeniem własnego podcastu. O szczegółach tego projektu opowiedziała w opublikowanym na Instagramie poście. 

Kochani, czas już o tym powiedzieć. Pracuję nad tym tematem od czerwca i cały pierwszy sezon gotowy, więc w styczniu ruszam! Ruszam z moim podkastem "Ku szczęściu", w którym razem z ekspertami z różnych dziedzin będę starała się podpowiedzieć wam, jak żyć spokojnie, harmonijnie i szczęśliwie. Aby wam pomóc wprowadzić zmiany, po to, żeby wasze życie było pełniejsze i bardziej radosne. Tak bardzo wszyscy tego teraz potrzebujemy - napisała.

Rąbka tajemnicy na temat podcastu uchyliła także w rozmowie z portalem plejada.pl. Między innymi zdradziła, że zamierza prezentować treści, które będą przepisem na lepsze życie.

To są treści, których wszyscy szukamy i które w tej chwili są nam bardzo potrzebne. Uważam, że jak każdy z nas popracuje nad miłością własną i nad szczęściem takim osobistym to będziemy mieli dużo więcej do dania na zewnątrz i wszystkim nam będzie się lepiej żyło ze sobą.
 

Kilka miesięcy temu Wendzikowska zdradziła również, że przed wakacjami premierę będzie miał kolejny jej projekt. "Piszę głównie wieczorami i w nocy, dzisiejsze słońce i poranny, zimny prysznic jakoś mnie natchnęły. Ostatnie szlify. Do końca stycznia muszę oddać cały tekst mojej książki, której premiera jeszcze przed wakacjami" - wyznała. Wśród nowych zajęć zawodowych Anny Wendzikowskiej znalazło się również prowadzenie warsztatów z rozwoju osobistego. Jeden z kursów odbył się na Bali. 

Pamiętajcie, że codzienne zdarzenia, wyzwania i stres nas osłabiają. Zapominamy o naszych najmocniejszych stronach oraz o tym, jak wykorzystywać nasze talenty, aby działały na naszą korzyść. Dlatego podczas naszego wyjazdu wzmocnimy siebie i zbudujemy swoją świadomość - zachęcała Anna Wendzikowska na Instagramie.

Nie był to jednak tani wyjazd. Regularna cena takiego kursu wynosiła 1940 dolarów.

Anna Wendzikowska prowadzi warsztaty na BaliAnna Wendzikowska prowadzi warsztaty na Bali Screen ze strony www.polkiwpodrozy.com