Anna Wendzikowska odchodzi z "Dzień dobry TVN"! "Nie warto się z życiem przepychać"

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Anny Wendzikowskiej szykują się zmiany. Dziennikarka poinformowała, że zakończyła współpracę z "Dzień dobry TVN".

Anna Wendzikowska regularnie publikuje w mediach społecznościowych informacje o sobie. Dziennikarka pokazuje zarówno kulisy pracy, jak i kadry z życia prywatnego. Tym razem w opublikowanym na Instagramie poście podzieliła się z internautami ważną dla niej wiadomością. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o mężu i zachowaniu Wendzikowskiej. "Kamikadze. Ja bym takiego poglądu na antenie nie wygłosiła"

Anna Wendzikowska odchodzi z "Dzień dobry TVN"

Na wstępie Wendzikowska zaznaczyła, że trudno jej pisać o zmianach, które nastąpiły w jej życiu zawodowym. Nie ukrywa, że wiąże się to dla niej z ogromnymi emocjami, zwłaszcza że we wrześniu minęłoby 15 lat jej pracy w stacji.

To dla mnie trudny post. Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać, ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej. (...) Jak podsumować 15 lat? Nie umiem, to mój najdłuższy związek.

W dalszej części wpisu podziękowała wszystkim za wsparcie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. 

Dziękuję! Za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące - rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. Wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! I choć uroniłam kilka łez, wiadomo, kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność. 

Do wpisu dodała również kilka zdjęć. Jedno z nich pochodzi z początków jej kariery. 

 

Pod postem komentarz zostawili nie tylko fani dziennikarki, lecz także wiele znanych osób. Powodzenia życzyły jej między innymi Anna Kalczyńska czy Magda Steczkowska

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.