Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko. Beata Kozidrak, Katarzyna Dowbor i Justyna Żyła też zostały mamami w młodym wieku

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w marcu powitali na świecie swoje drugie dziecko. Mimo bardzo młodego wieku, szybko zdecydowali się założyć rodzinę. Wczesne rodzicielstwo w show-biznesie to nic nowego. Zobacz, które gwiazdy przywitały na świecie swoje pociechy w bardzo młodym wieku.
Smutna Sylwia Przybysz prezentuje zupełnie nową fryzurę i kolor. 'Włosy dostały mocno w kość' Smutna Sylwia Przybysz prezentuje zupełnie nową fryzurę i kolor. 'Włosy dostały mocno w kość' Fot. Sylwia Przybysz - Instagram

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku 22 lat. Wywołało to sporo emocji wśród fanów, a to za sprawą oczywiście bardzo młodego wieku. Sami zainteresowani przyznają, że marzy im się wielka rodzina. Wiosną wraz z Jankiem Dąbrowskim przywitali na świecie drugie dziecko. Ba, mają nadzieję, że rodzina jeszcze się powiększy!

Sylwia Przybysz reaguje na krytykę jej wagi
Screen Instagram: @sylwiaprzybysz

Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska KAPIF.pl

Małgorzata Teodorska

Pamiętacie serial "Plebania"? To właśnie w tej produkcji Małgorzata Teodorska wcielała się w rolę barmanki, czym skradła serca widzów. Mało kto wie, że pierwsze dziecko aktorka urodziła w wieku 17 lat. Jej starsza córka, Wiktoria, ma już 22 lata i jest równie piękna, co jej mama, o czym możemy przekonać się, zaglądając na Instagram aktorki.

Kiedy dzieci mają dzieci, tak to później wygląda - czytamy pod jednym z ich wspólnych zdjęć.

Małgorzata Teodorska
instagram.com/maggie_teodorska

Tomasz Jacyków Tomasz Jacyków KAPiF

Tomasz Jacyków

Mało kto wie, że Tomasz Jacyków jest ojcem. Co ciekawe, jeden z najsłynniejszych polskich stylistów został ojcem w wieku zaledwie 15 lat. Jego syn przyszedł na świat w 1983 roku. Dziś m 38 lat i jest architektem. Jego znany tata niechętnie opowiada o nim publicznie. 

Katarzyna Dowbor pożegnała panią Justynę z Gliwic z programu 'Nasz nowy dom' Katarzyna Dowbor pożegnała panią Justynę z Gliwic z programu 'Nasz nowy dom' Fot. KAPIF

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor urodziła pierwsze dziecko, gdy zaczynała studia. Gdy prezenterka miała 19 lat, na świecie pojawił się jej syn Maciej, którego doskonale znamy z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziennikarka w rozmowie z portalem edziecko.pl opowiedziała nieco o plusach tak wczesnego macierzyństwa.

Ogromną zaletą wczesnego macierzyństwa na pewno było to, że mniej się przejmowałam i wychodziłam z założenia, że jakoś to będzie. Kończą się pieluchy, trudno, na pewno uda się je zdobyć, w mleku zrobiły się grudki - nieważne. Na pewno to wczesne macierzyństwo było bardziej beztroskie, na luzie, pewnie też dlatego, że z wielu niebezpieczeństw nie zdawałam sobie sprawy - mówiła.

Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor
Instagram/joannakoroniewska

Agata Młynarska Agata Młynarska Fot. agata_mlynarska/Instagram

Agata Młynarska

Agata Młynarska syna Stanisława urodziła w wieku 20 lat. Jakiś czas temu wróciła wspomnieniami do tego czasu w specjalnym poście na Instagramie.

Po 24 godzinach 20-letnia dziewczyna, studentka 1. roku polonistyki na UW zostaje mamą! I wszystko się zmienia. Nagle świat wokół jest najpiękniejszy. Przez chwilę nie ma bólu, strachu, przerażenia. Rodzi się magiczna moc, która nie opuszcza mnie już ani na chwilę przez te 35 lat. Staś jest naszym skarbem. Wspaniałym, wartościowym, skromnym gościem - pisała wówczas dziennikarka.


instagram.com/agata_mlynarska

Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła East News

Piotr Żyła

Piotr Żyła został ojcem dość szybko, bo w wieku 19 lat. Dokładnie w 2007 roku wraz z ówczesną żoną Justyną, powitali na świecie syna - Jakuba. Para doczekała się jeszcze córki, jednak ich małżeństwo i tak rozpadło się w atmosferze skandalu.

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Screen z Facebook.com

Beata Kozidrak na Gali Mistrzów Sportu Beata Kozidrak na Gali Mistrzów Sportu Newspix

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak stała się znana już w klasie maturalnej, a to dzięki jej spektakularnym debiucie w Opolu z piosenką "Piechotą do lata". Piosenkarka zaczęła karierę dość szybko, z założeniem rodziny było podobnie. Córkę Kasię urodziła w wieku 21 lat. W rozmowie z "Party" wspominała, że nie było łatwo.

Tak właśnie chciałam. Kiedy Kasia była dzieckiem, dawałam sporo koncertów, często nie było mnie w domu. Na szczęście nigdy nie wypominała tych chwil nieobecności. Kiedy wracałam do domu, starałam się być tylko dla niej - mówiła na łamach dwutygodnika.

19.02.2005 Warszawa Studio Telewizji Polskiej . Pod haslem  Serce masz tylko jedno ' telewizyjna Jedynka zorganizowala dzien serca na antenie TVP1 n/z Beata Kozidrak z corkami  Agata i Katarzyna Pietras Fot: Piotr Fotek/ Reporter
Fotek/ Reporter/ East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.