Małgorzata Teodorska była gwiazdą "Plebanii", później zniknęła z mediów. Co u niej słychać? Została po raz drugi mamą i zmieniła kolor włosów

"Plebania" była jednym z najpopularniejszych seriali TVP. Największą gwiazdą produkcji została Małgorzata Teodorska, która przez 10 lat grała Irkę. Jednak kiedy w 2012 roku zakończono produkcję, aktorka zniknęła z mediów. Sprawdziliśmy, co u niej słychać.
Małgorzata Teodorska i Agnieszka Włodarczyk Małgorzata Teodorska i Agnieszka Włodarczyk KAPIF.pl

Marzenia o show-biznesie

Małgorzata Teodorska ukończyła studia ekonomiczne, ale od początku ciągnęło ją do show-biznesu. Najpierw próbowała zaistnieć jako modelka. Następnie wygrała casting do roli Irki Tosiek w 'Plebanii' i to właśnie ten serial przyniósł jej popularność na szeroką skalę.

Wojciech Błach i Małgorzata Teodorska na planie 'Plebanii' Wojciech Błach i Małgorzata Teodorska na planie 'Plebanii' East News

Drugi dom

Na planie czuła się bardzo dobrze. Zżyła się z aktorami, od których bardzo wiele się nauczyła.

Cała ekipa na planie była moim drugim domem przez prawie 13 lat. Bardzo dużo się nauczyłam przez ten czas. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Brakuje mi czasami tej 'temperatury'. Cieszę się, że mogłam być częścią tego projektu - powiedziała kiedyś w rozmowie z Plejadą.

Choć jej kariera dopiero się rozkręcała, to ona zdecydowała się odejść z show-biznesu. Dlaczego?

Wyprowadziłam się z Polski - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.
Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Facebook.com/ malgosia.teodorska

Dubaj

Aktorka zamieszkała wtedy w Dubaju, gdzie spędziła trzy lata. Po tym czasie wróciła do Polski.

Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca - mówiła w rozmowie z tygodnikiem 'Świat i ludzie'.

Rozstała się wtedy też ze swoim partnerem, który był biznesmenem.

Małgorzata Teodorska z ukochanym Małgorzata Teodorska z ukochanym Instagram.com/ maggie_teodorska

Miłość i rodzina

Aktorka ułożyła sobie życie uczuciowe. Od trzech lat związana jest z Miłoszem Krawczykiem, inicjatorem i twórcą programu "Turystyka bez barier" i wynalazcę wózka inwalidzkiego zdolnego pokonać niemal każdą przeszkodę. Mężczyzna w wieku 18 lat uległ wypadkowi w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa. Od tego momentu porusza się na wózku.


Facebook.com/ malgosia.teodorska

Jakiś czas temu zostali rodzicami. Aktorka jest dość mało aktywna w mediach społecznościowych, jednak co jakiś czas przypomina o sobie swoim fanom. W 2019 roku Teodorska za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że jest w ciąży. Kilka dni później pochwaliła się zdjęciem, na którym wyraźnie widać było zaokrąglony brzuch. Potem na jej profilu pojawiła się fotka dziecięcego wózka. Tak rozwiała wszelkie wątpliwości.

Małgorzata Teodorska
Instagram.com/ maggie_teodorska

Małgorzata Teodorska
Instagram/bebellebymegi

Małgorzata Teodorska z córką w 2009 Małgorzata Teodorska z córką w 2009 East News

Córka

Warto przypomnieć, że Teodorska w wieku zaledwie 17 lat urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Wiktorię. Dziewczyna dziś ma 22 lata, ale jak zapewnia jej mama, nie ciągnie jej do aktorstwa.

Nie zamierza być aktorką. Studiuje i mieszka za granicą - mówiła Małgorzata Teodorska 'Plejadzie'.
Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Instagram.com/ bebellebymegi

Nic się nie zmienia

Dziś Teodorska ma 39 lat. Trzeba przyznać, że prawie w ogóle się nie zmieniła i wygląda świetnie. Jednak teraz zrezygnowała z jaśniejszych włosów i zdecydowała się je przyciemnić.

Małgorzata Teodorska
Instagram.com/ maggie_teodorska

Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Fot. BeBelleByMegi/Youtube

Czym się aktualnie zajmuje?

Aktorka w rozmowie z Plejadą zdradziła co nieco. Zdecydowała się stworzyć vloga "BeBelleByMegi", na którym pojawiają się filmy dotyczące urody. Znaleźć na nim możemy, m.in.: porady dotyczące doboru pomadki oraz zrobienia loków w krótkim czasie.

W chwili obecnej realizuję wszystkie swoje plany, które kiedyś z jakichś powodów zeszły na bardzo daleki plan. Jakiś czas temu zaczęłam swoją przygodę z vlogowaniem i prowadzę swój kanał BeBelleByMegi. Jak wspomniałam, to dopiero początki, nie mniej jednak cieszę się, że mam na to czas, bo naprawdę to lubię - mówiła Teodorska.
Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych się odważnych wyznań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'. <br>

<cite>
Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z 'Plejadą' Teodorska. </cite> Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych się odważnych wyznań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'.
Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z 'Plejadą' Teodorska. Okładka magazynu 'Playboy'

Teodorska - kariera

Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych wyzwań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'.

Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z Plejadą Teodorska.

Od innej strony pokazała się w 2007 roku w programie 'Jak oni śpiewają'. Odpadła wówczas w piątym odcinku, zajmując jedenaste miejsce.

Małgorzata Teodorska
East News

Aktorka wycofała się z show-biznesu i nie wróciła już na ekran. Jednak rola Irki przyniosła jej taką popularność, że fani do tej pory z zainteresowaniem śledzą losy Małgorzaty Teodorskiej.