Selena Gomez i Zayn Malik są parą? Mieli się przytulać i całować. Jest jeszcze inny dowód

Selena Gomez jeszcze niedawno była postrzegana za singielkę. Być może jej serce skradł znany muzyk, Zayn Malik, który kiedyś należał do kolektywu One Direction.

Selena Gomez nie miała ostatnio łatwego czasu ze względu na konflikt z Hailey Bieber. Fani uważali, że żona kanadyjskiego wokalisty zadrwiła w sieci z artystki. Dołączyły się do tego również siostry Jenner. Wskutek afery na skalę światową Hailey Bieber straciła mnóstwo obserwatorów na Instagramie, zaś Gomez z kolei zyskała - dziś jest śledzona przez 404 miliony fanów. Do mediów trafiły pogłoski dotyczące życia prywatnego wokalistki. Podobno gwiazda spotyka się ze znanym muzykiem.

Zobacz wideo Selena Gomez i jej Gracie naśladują aktorki serialu "Pełna chata"

Selena Gomez i Zayn Malik. Zostali przyłapani na spotkaniu

Zgodnie z tym, co podaje serwis Just Jared, artyści byli widziani razem w Nowym Jorku. Mieli zająć stolik w jednej z topowych restauracji na Manhattanie, a dokładniej w Soho. Podobno Gomez z Malikiem mieli okazywać sobie czułość. Spędzili na kolacji dwie godziny. Spostrzegawczy fani zauważyli ponadto, że Zayn Malik zaczął obserwować Gomez na Instagramie. Para miała wejść do lokalu za rękę. Zdaniem obserwatorki, która była w restauracji, między Malik i Gomez pocałowali się. Całe zdarzenie zostało opisane przez tiktokerkę Sussan Mourad. Widzicie artystów jako parę?

Gigi Hadid Gigi Hadid zyskała sławę matce. W domu panowały surowe zasady

Zayn Malik - co wiadomo o przeszłości wokalisty?

Wśród relacji, w których był artysta, najgłośniejszy był związek z Gigi Hadid. Malik zaczął spotykać się z modelką w 2015 roku, a o tym, że oficjalnie są razem, świat dowiedział się między innymi z teledysku do "Pillowtalk", w którym wystąpiła Hadid. Zakochani kilka razy się rozstawali i następnie wracali do siebie. Ich córka Khai Hadid Malik przyszła na świat we wrześniu 2020 roku. Wielu wydawało się, że dziecko umocni relację celebrytów. Kolejny konflikt powstał po tym, kiedy mama Hadid miała zostać uderzona przez wokalistę. Malik stanowczo temu zaprzeczył. Wskutek postępowania sądowego mężczyzna musiał brać udział w zajęciach dotyczących przemocy domowej. Po tym incydencie do mediów trafiła informacja o oficjalnym rozstaniu Hadid i Malika.

Więcej o: