Gigi Hadid zyskała sławę uporowi i matce. W domu panowały niezwykle surowe zasady. Yolanda Hadid zabraniała córkom wielu rzeczy

Okazuje się, że Yolanda Hadid była bardzo surowa wobec dorastających córek. Wiele wskazuje na to, że właśnie zasady, którymi się kierowała, doprowadziły Gigi i Bellę Hadid na szczyt sławy.

Więcej artykułów na temat zagranicznych gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Gigi i Bella Hadid są zaliczane do grona najpopularniejszych modelek na świecie. Ogromną rolę w karierze zawodowej młodych kobiet odegrała ich mama. Yolanda Hadid doskonale znała reguły panujące w show-biznesie, bo sama przez wiele lat pracowała jako modelka, a pojawiała się na pierwszych stronach gazet dzięki udziałowi w reality show "The Real Housewives of Beverly Hills". Swoje doświadczenia zdobyte w branży mody przekazała córkom. Zasady, którymi kierowała się Yolanda Hadid, były jednak bardzo surowe dla dorastających dziewczynek.

Te stylizacje polskie gwiazdy chciałyby wymazać z pamięciNajgorsze stylizacje gwiazd. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek teraz by tego nie założyły!

Zobacz wideo Tak trenują polskie modelki

Brutalna szczerość Yolandy Hadid wobec córek

Zanim Gigi i Bella Hadid stały się światowej sławy modelkami, wystąpiły u boku mamy w znanym programie telewizyjnym "The Real Housewives of Beverly Hills". Na YouTubie możemy znaleźć nagranie będące połączeniem scen z kilku sezonów, w którym zostały zebrane wypowiedzi Yolandy Hadid na temat stylu życia i sposobu odżywiania jej córek, w szczególności Gigi. Okazuje się, że kobieta nie przebierała w słowach i za wszelką cenę starała się doprowadzić do sukcesu nastolatki w świecie mody.

Zabroniła kilkunastoletniej Gigi grać w siatkówkę, ponieważ twierdziła, że tym sposobem jej sylwetka stanie się zbyt masywna i "męska". Oprócz tego, zdaniem Yolandy pasja najstarszej córki odciągała ją od głównego celu, jakim było zrobienie kariery modelki.

Te dziewczyny trenują cztery godziny dziennie po szkole, więc ich ciała są duże i masywne. To znaczy, że jedzą jak mężczyźni - powiedziała Yolanda.

W innej scenie Yolanda i Gigi są na planie jednej z sesji zdjęciowych. Nastolatka szykuje się do świętowania urodzin, a jedyne, czego nie może się doczekać, to złamanie restrykcyjnej diety. W tym przypadku Yolanda również sprowadza córkę na ziemię i ostrzega ją, że musi zachować szczupłą sylwetkę, jeżeli dalej chce pracować jako modelka.

Surowe zasady tajemnicą sukcesu Gigi Hadid?

W czwartym sezonie "The Real Housewives of Beverly Hills" pokazana  została rozmowa Yolandy Hadid z Gigi. Kobieta gratuluje córce, że udało jej się utrzymać restrykcyjny tryb życia. Jej zdaniem to właśnie codzienne ćwiczenia i surowa dieta doprowadziły ją do wymarzonego celu. Chociaż Gigi przyznaje, że czasami nienawidzi ćwiczeń, zgadza się, że to wszystko jest tego warte, ponieważ jest odnosząca sukcesy modelką. W jednym z wywiadów Hadid wyznała, że mama zawsze była dla niej i jej siostry wsparciem, ale też motywowała je do działania.

Mama zawsze nam mówiła, że jest wiele piękniejszych i bardziej pracowitych dziewczyn na świecie. Jeśli nie weźmiemy się do roboty, ktoś nas szybko zastąpi - powiedziała Gigi.

Podczas gdy kariera Gigi nabierała rozpędu, jej młodsza siostra również próbowała swoich sił w świecie modelingu. Dziewczyna musiała łączyć pracę z nauką. Yolanda Hadid zgodziła się, że córka może rzucić szkołę, ale dopiero w momencie, gdy za kontrakty reklamowe będzie otrzymywać miliony dolarów. Obecnie obie siostry odniosły światowy sukces i cieszą się ogromną popularnością.

 

Konflikt Zayna Malika i Yolandy Hadid

Niedawno media obiegła informacja, że Zayn Malik rozstał się z Gigi Hadid. Piosenkarz obecnie jest na językach całego świata za sprawą konfliktu z matką byłej partnerki. Między nim a Yolandą Hadid miała wywiązać się awantura, w wyniku której piosenkarz wyzywał ją i dopuścił się wobec niej rękoczynu. Matka Gigi Hadid zgłosiła sprawę odpowiednim służbom. Jak donoszą amerykańskie media, wokalista ponoć zgodził się na ugodę. Mężczyzna został ukarany grzywną i dostał nadzór kuratora.

Więcej o: