Adriana Kalska na archiwalnych zdjęciach. Gwiazda "M jak miłość" była kiedyś blondynką. "Początki w stolycy"

Adriana Kalska jest znana z roli Izy w kultowym serialu "M jak miłość". Ostatnio postanowiła pochwalić się fanom swoją dawną fryzurą. Wiele lat temu była blondynką. Na Instagramie zamieściła stare zdjęcia.

Adriana Kalska dała się poznać w wielu polskich serialach. Największą popularność przyniosła jej rola w "M jak miłość". Aktorka wciela się w Izę, żonę Marcina. To jedna z ulubionych par widzów. Kalska jest również aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się zdjęciami z przeszłości. Jak kiedyś wyglądała?

Zobacz wideo Zuza Jabłońska, Dawid Kwiatkowski, Mamiko - kto ma najlepszą stylówkę? [Trend Challenge odc. 6]

Adriana Kalska kiedyś była blondynką! Pokazała stare zdjęcia

Oprócz pracy w branży rozrywkowej, Adriana Kalska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Aktorka może się pochwalić sporym gronem fanów. Szczególnie widać to po liczbie obserwujących na jej profilu. Na Instagramie śledzi ją ponad 283 tysiące użytkowników. Aktorka często dodaje nowe posty. Chętnie chwali się ujęciami z kulis nagrywek do różnych seriali. Nie brakuje także zdjęć ze sceny teatralnej. Ostatnio jednak postanowiła opublikować wspomnienie z dawnych lat. Jak się okazało, Kalska kiedyś byłą blondynką!

 

Na wstawionym zdjęciu widać, że zostało ono zrobione, gdy Adriana Kalska dopiero zaczynała karierę. Choć aktorka jest naturalną brunetką, kiedyś eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Nie uszło to uwadze fanów. Obserwujący postanowili skomentować dawny wygląd Kalskiej. W większości przyznali, że aktorce pasują jasne włosy.

Bardzo ładnie pani w takim kolorze włosów.
Pięknie w blond.
Z grzywką pięknie, bardzo ci do twarzy.

Adriana KalskaAdriana Kalska fot. https://www.instagram.com/adriana.kalska.official/

Kim jest Adriana Kalska?

Adriana Kalska jest polską aktorką filmową i teatralną. Urodziła się w Słupsku, w artystycznie uzdolnionej rodzinie. Od najmłodszych lat wiedziała, w jakiej dziedzinie chce zrobić karierę. W 2012 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Swoją pierwszą profesjonalną rolę otrzymała w serialu "Żołnierze wyklęci". Przez lata realizowała się na scenie teatralnej, szczególnie w warszawskim teatrze 6. Piętro. W 2014 roku wróciła na szklany ekran jako odtwórczyni jednej z głównych ról serialu "Sama słodycz". Rok później rozpoczęła się jej przygoda z programem "M jak miłość". Aktorka zagrała także epizodyczne role w serialach takich jak: "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" czy "Prawo Agaty". Od 2021 wciela się w główną rolę w produkcji "Papiery na szczęście".

Agnieszka Woźniak-Starak Woźniak-Starak nie wie, ile kosztują produkty spożywcze. Wiadomo, dlaczego

Przez kilka lat Adriana Kalska była w związku ze znanym aktorem, Mikołajem Roznerskim. Poznali się na planie "M jak miłość". W serialu również byli parą. Niestety, w prawdziwym życiu ich związek nie przetrwał. Choć w 2019 roku się zaręczyli, trzy lata później Adriana i Mikołaj poinformowali o rozstaniu. Jako powód podali bardzo napięte grafiki. Pomimo zerwania, aktorzy nadal dobrze się dogadują. Ich wątek w "M jak miłość" jest jednym z najważniejszych. Choć związek serialowych Izy i Marcina jest bardzo burzliwy i pełny zaskakujących zwrotów akcji, widzowie kibicują parze.

Tomasz Oświeciński z córką Córka Oświecińskiego przeszła na nauczenie domowe. Maja łączy pracę aktorki ze szkołą

Adriana Kalska dodała w poście, że postanowiła się przefarbować na blond, gdy wyjechała do Warszawy. Były to początki jej kariery. Aktorka wspomina te czasy z uśmiechem. Pod zdjęciem użyła zabawnych hasztagów: #zarchiwumx, #mojepoczątkiwstolicy, #początkihipsterstwa. Obecnie, jako brunetka, występuje na małym ekranie od ponad dekady. Co sądzicie o Adrianie Kalskiej w blond włosach? Wyglądała lepiej? ZOBACZ TEŻ: Madeńska sporo schudła, ale to Fiedor jest królową metamorfoz. Taki zmieniali się uczestnicy "Love Island"

Więcej o: