Adriana Kalska pozuje bez grama makijażu. Fani komplementują: Zachwycasz

Adriana Kalska, czyli uwielbiana przez widzów Iza Chodakowska z serialu "M jak miłość", zachwyciła fanów zdjęciem bez makijażu. W komentarzach zwrócono uwagę, że w naturalnym wydaniu wygląda na o wiele młodszą.

Adriana Kalska w serialu "M jak miłość" gra Izę, ukochaną Marcina (Mikołaj Roznerski). Para prywatnie także tworzyła związek, ale w 2021 roku postanowili się rozstać. Oboje zadeklarowali, że do pracy podchodzą profesjonalnie i koniec ich relacji nie wpłynie na gorące uczucie między odgrywanymi przez nich bohaterami. Według ostatnich doniesień mediów z powodu niezadowolenia widzów produkcja rozważa zakończenie wątku Izy i Marcina lub rozstanie serialowej pary. Adriana Kalska jak dotąd nie skomentowała sprawy. Aktorka niedawno wróciła z urlopu i na Instagramie opublikowała zdjęcie, które od razu zachwyciło fanów.

Zobacz wideo Jak się rozwija najmłodszy synek Ibisza? "Zdjęta ze mnie skóra"

Książę George przyłapany przez fotoreporterów w drodze na pogrzeb królowej. Wystawił językKsiążę George wdał się w sprzeczkę z kolegami. W sekundkę przywrócił ich do pionu

Adriana Kalska pokazła się bez makijażu. Fani są zachwyceni urodą aktorki

Adriana Kalska odpoczywała ostatnio na Dominikanie. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" do Polski wróciła wypoczęta i szczęśliwa, o czym świadczy jeden z jej ostatnich wpisów na Instagramie opatrzonych tagami "#happy'", "#człowiekznadziejąpatrzącywprzyszłość" i wymownym czerwonym sercem. Kalska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami zarówno z teatru i pracy na planie, jak i z prywatnego życia. Bardzo często na fotografiach ma usta pomalowane czerwoną szminką i mocny makijaż oczu, ale pokazuje się też w naturalnej wersji. Kalska właśnie opublikowała urocze zdjęcie w czapce, na którym na twarzy nie ma ani grama makijażu. Od razu zachwyciła fanów.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod zdjęciem Adriany Kalskiej pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani aktorki podkreślili, że bez makijażu wygląda o wiele młodziej.

Najpiękniejsza! Ado zachwycasz nietuzinkową i wyjątkową urodą.
Ślicznie wyglądasz, dziesięć lat młodziej, a i tak wyglądałaś młodo.
Super! Naturalnie bez zbędnych dodatków - czytamy w komentarzach.
 

Sebastian FabijańskiFabijański mówi o końcu kariery w show-biznesie. "Właśnie się skończyłem"

Zobacz też: Afera w BBC. Widzowie są oburzeni. Po ogłoszeniu nominacji do Oscarów wpłynęło ponad 600 skarg

 
Więcej o: