"M jak miłość". Roznerski i Kalska znikną z produkcji? Widzowie mówią dość. "Zmiana scenariusza"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się, ale wciąż grają razem w "M jak miłość". Według najnowszych doniesień ważą się losy serialowej pary. Zakończenie ich wątku nie jest wykluczone.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli parą przez trzy lata. Rozstali się w 2021 roku. Mimo zakończenia relacji w życiu prywatnym, w "M jak miłość" oboje tworzą zgrane małżeństwo. Według najświeższych informacji ich serialowe losy mogą być poważnie zagrożone. Jak podaje "Super Express", widzowie "M jak miłość" mają dość patrzenia na udawaną miłość Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej na ekranie.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Marcin Mroczek z brodą w aplikacji FaceAppMroczek zastanawia się, jak będzie wyglądał z brodą. Sprawdziliśmy. Nie ma za co

"M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znikną z serialu?

Po ogłoszeniu rozstania aktorzy zapewniali, że profesjonalnie podchodzą do pracy i widzowie "M jak miłość" nie odczują żadnych zmian podczas ich gry. Tymczasem coraz częściej widoczne są między nimi drobne zgrzyty. Produkcja i tak już nieco rozdzieliła ich role. Jakiś czas temu Iza dostała propozycję przejęcia redakcji w Gródku. Marcin został w domu z dziećmi, ale nowe życie zawodowe żony nie jest mu na rękę. W małżeństwie coraz częściej dochodzi do kłótni. Zdaniem "Super Expressu" ważą się losy Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej w "M jak miłość". Produkcja może rozważać zakończenie wątku lub rozstanie serialowej pary.

Twórcy ukochanej przez miliony Polaków telenoweli poważnie zastanawiają się nad zmianą scenariusza i rozstaniem Marcina i Izabeli Chodakowskich. Do obsady dołączył już nowy aktor, który uwodzi bohaterkę Kalskiej - możemy przeczytać w "Super Expressie".
 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek rozpłakała się na antenie. Nawiązała do córki

 

Adriana Kalska w "M jak miłość" ma nowego adoratora. Z kolei Mikołaj Roznerski ponownie zaczął występować w serialu "Na dobre i na złe". Z tego powodu zakończenie jego roli w pierwszej produkcji może się okazać jak najbardziej prawdopodobne. Sami zainteresowani jeszcze nie zabrali głosu w sprawie. Myślicie, że produkcja faktycznie powinna zakończyć ich wątek?

Więcej o: