Marcin Mroczek zastanawia się, jak będzie wyglądał z brodą. Sprawdziliśmy. Nie ma za co

Marcin Mroczek dodał na Instagram wpis, w którym wyraził ciekawość, jak wyglądałby z brodą. Mimo że zarost zapuszczał od kilku dni, żona kazała mu go zgolić. Postanowiliśmy go wyręczyć i dorobić pożądany atrybut w aplikacji FaceApp.

Marcin Mroczek od lat wierny jest swojemu wizerunkowi. Aktor znany przede wszystkim z "M jak miłość" jeszcze nigdy nie zaszalał z fryzurą lub zarostem, a jego stylizacje z biegiem lat również stały się zachowawcze. W ostatnim poście na Instagramie wyraził jednak chęć zmiany. Zaczął się zastanawiać, czy dobrze byłoby mu w brodzie. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i odmienić wizerunek aktora za pomocą aplikacji FaceApp. Sprawdźcie rezultaty.

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Marcin Mroczek zastanawia się, jak będzie wyglądał z brodą. Sprawdziliśmy

W poście Marcina Mroczka na Instagramie czytamy, że jego rekord bez sięgnięcia po maszynkę do golenia to... pięć dni. Aktor po tym wyznaniu dodał, że jest ciekawy, jak wyglądałby w brodzie. Jak wynika z wpisu, Mroczek zbyt szybko poddaje się w zapuszczaniu zarostu.

Kiedyś może uda mi się zapuścić brodę. Na razie wytrzymałem pięć dni bez maszynki i się poddałem. Ciekawe jak bym wyglądał... - zastanawia się aktor.
 

W komentarzach czytamy opinie internautów. Zdania co do pomysłu Mroczka są podzielone.

Na pewno lepiej z brodą. Bez brody to taki golas.
Lepiej bez brody, bo wyglądasz młodziej. Jak młody chłopaczek.
Zapuszczaj brodę! - przekonują fani.

Cóż, sprawdziliśmy "co by było gdyby". Dodaliśmy brodę Mroczkowi w aplikacji FaceApp i... voilà! Wizerunek aktora "M jak miłość" momentalnie nabrał innego charakteru i bez wątpienia można byłoby go zaklasyfikować jako "drwala". Zobaczcie sami.

Marcin Mroczek z brodąMarcin Mroczek z brodą fot. Kapif / FaceApp

Jak podoba wam się Marcin Mroczek z brodą? Dajcie znać w komentarzach. Więcej zdjęć aktora (również z dłuższym zarostem) znajdziecie w galerii u góry strony.

Zobacz też: "M jak miłość". Zarobki Anny Muchy są imponujące, a Katarzyny Cichopek? Kacper Kuszewski narzekał

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.