"M jak miłość". Franka jednak odzyska sprawność po postrzale? Jest jeden warunek. Wszystko w rękach Olka

W "M jak miłość" kolejne zwroty akcji. Po strzelaninie w bistro Franka trafiła do szpitala. Choć sytuacja wyglądała dramatycznie, okazało się, że Zduńska przeżyła. Niestety, nie wyszła z napadu bez szwanku. Kobiecie grozi całkowity niedowład prawej ręki. W 1702. odcinku serialu pojawi się jednak szansa na cud.

Serialowy Paweł (Rafał Mroczek) nigdy nie miał szczęścia w miłości. Kolejne partnerki Zduńskiego wymyślone przez scenarzystów serialu "M jak miłość" pojawiały się i znikały. Kiedy na drodze jednego z bliźniaków stanęła Franka (Dominika Kachlik), widzowie mieli nadzieję, że mężczyzna wreszcie znajdzie spokój u jej boku. Nic bardziej mylnego, przekorny los ponownie namieszał w życiu głównego bohatera i jego żony. Podczas strzelaniny w bistro Zduńska została ciężko ranna. Przeżyła postrzał w ramię, ale doznała poważnego urazu prawej ręki. W nadchodzącym odcinku z pomocą przybędzie Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). Lekarz ma plan na uzdrowienie Franki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

"M jak miłość". France grozi kalectwo. Pojawi się szansa na odzyskanie sprawności. Warunkiem będzie kolejna operacja

W 1702. odcinku "M jak miłość" Olek ponownie będzie mógł wykazać się zawodowymi umiejętnościami. Widzowie zapewne pamiętają sytuację, kiedy młody chirurg uratował Janka (Tomas Kollarik) po postrzale pod kościołem. Komendant, który w wyniku zamachu nie mógł stanąć na nogi, po skomplikowanej operacji przeprowadzonej przez Chodakowskiego cudownie ozdrowiał. 

Franka również doczeka się konsultacji lekarskiej z wybitnym specjalistą. Olek zaproponuje Zduńskiej drugą operację, której on sam miałby się podjąć. Będzie przekonywał bohaterkę, że jest to jej jedyna szansa na odzyskanie pełnej sprawności fizycznej. W przeciwnym wypadku kobieta do końca życia będzie musiała zmagać się z niedowładem ręki. Czy młody lekarz ponownie dokona cudu? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach.

Serial "M jak miłość" emitowany jest w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Szukasz podobnych tematów? Znajdziesz je na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o: