Adriana Kalska karierę zaczynała w produkcji TVN. Nosiła grzywkę i okulary. Spora zmiana

Adriana Kalska rozpoznawalność zyskała dzięki serialowi "M jak miłość", a niewiele osób pamięta, że wcześniej grała w produkcji TVN u boku Piotra Adamczyka. Od tego czasu bardzo się zmieniła.

Adriana Kalska od 2015 roku wciela się w Izę, początkowo kuratorkę, a później żonę Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) w serialu "M jak miłość". Widzowie pokochali jej postać, a emocji dodawało to, że para była razem także w prawdziwym życiu. Pod koniec 2021 roku Kalska i Roznerski podjęli decyzję o rozstaniu. Wciąż jednak razem pracują na planie i w produkcji wcielają się w małżeństwo. Adriana Kalska zadebiutowała w 2008 roku w serialu "Żołnierze wyklęci", a sześć lat później pojawiła się w serialu "Sama słodycz" w TVN, gdzie zagrała jedną z głównych ról u boku Piotra Adamczyka. To wtedy rozpoczęła się jej medialna kariera. Jak wyglądała w tamtych czasach?

Joanna BrodzikBrodzik od czasów "Magdy M." przeszła metamorfozę. Tej fryzury nie pamiętacie

Zobacz wideo Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na Telekamerach 2019

Adriana Kalska na początku kariery

Adriana Kalska w 2014 roku miała zdecydowanie jaśniejsze włosy. Nosiła także grzywkę i okulary z grubymi oprawkami, które były wówczas bardzo modne. 

Adriana Kalska w 2014 rokuAdriana Kalska w 2014 roku EAST NEWS

Aktorka lubiła eksperymentować z makijażem. Często podkreślała usta szminkami w mocnych kolorach. Ewoluował także jej styl. W 2015 roku na ramówce TVP pojawiła się w turbanie na głowie, a rok później pozowała już w odważnej, czerwonej kreacji z dużym dekoltem.

Adriana Kalska w 2016 rokuAdriana Kalska w 2016 roku East News

Od czasu "M jak miłość" kariera Adriany Kalskiej nabrała rozpędu. Aktorka pojawiła się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" i zajęła czwarte miejsce, otrzymała główną rolę w serialu TVN "Papiery na szczęście", występuje też na deskach teatru. Dziś gwiazda jest wierna ciemnym włosom, a jej kreacje ze ścianek zazwyczaj są udane, z klasą i wpisują się w obecne trendy.

Jesienna ramówka TVN 2022Jesienna ramówka TVN 2022 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Adriana Kalska, Mikołaj RoznerskiAdriana Kalska wybrała się z Roznerskim na wczasy? Mówi, jak jest

Więcej zdjęć metamorfozy Adriany Kalskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: