Madeńska sporo schudła, ale to Fiedor jest królową metamorfoz. Taki zmieniali się uczestnicy "Love Island"

Przypominamy uczestników i uczestniczki poprzednich edycji "Love Island". Kto przez lata przeszedł największą metamorfozę? Sami zobaczcie.

"Love Island" na antenie Polsatu zadebiutowało w 2019 roku. Program od samego początku spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów, a biorące w nim udział osoby zyskały spore grono fanów. Bohaterowie wszystkich edycji randkowego show aktywnie prowadzą profile w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się z internautami ciekawostkami na swój temat. Niektórzy uczestnicy i uczestniczki oprócz aktualnych fotografii wrzucają do sieci także archiwalne kadry. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądali kilka lat temu.  

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

Sylwia Madeńska zrzuciła sporo kilogramów. Pokazała zdjęcie w tej samej sukience

Jakiś czas temu Sylwia Madeńska opublikowała na instagramowym profilu obszerny wpis, w którym opowiedziała o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Zwyciężczyni pierwszej edycji randkowego show wyznała, że dzięki wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych i regularnym treningom udało jej się zrzucić osiem kilogramów. Przyznała również, że obecnie czuje się świetnie we własnym ciele, a na zmiany zdecydowała się ze względu na samopoczucie, a nie negatywne opinie na temat jej figury.

Zawsze byłam dziewczyną o kobiecych kształtach i nadal taka pozostanę. Zawsze chciałam zrzucić wagę dla kogoś, dla opinii z zewnątrz, byłam pod presją tańca/ludzi. Tym razem chciałam zrobić to dla siebie, dla swojego samopoczucia, dla zdrowia i kondycji. Zaakceptowałam siebie w 100%!

Sylwia MadeńskaSylwia Madeńska Screen: Instagram/@sylwia_madenska_official

Mariett Fiedor to prawdziwa królowa metamorfoz 

W pierwszej edycji "Love Island" wystąpiła również Marietta Fiedor. Podobnie jak jej koleżanka z programu ona również zrzuciła sporo kilogramów. O tym, jak udało jej się uzyskać szczupłą sylwetkę, opowiedziała na Instagramie. Podzieliła się także z fanami zdjęciem z czasów, kiedy walczyła z nadwagą, zestawiając je z obecnymi fotografiami. To jednak nie wszystkie zmiany, jakie zaszły w jej wyglądzie. Przeglądając stare zdjęcia Marietty, możemy także zauważyć, że była uczestniczka show chętnie eksperymentowała z różnymi fryzurami. 

Siedem miesięcy takiej ostrej pracy nad sobą, trzy, cztery razy w tygodniu treningi no i pudełeczka kateringowe, które były dla mnie bardzo wygodne. I też wszystko z głową, a nie nagle 1500 kcal, tylko stopniowo 2300 kcal miałam na początku, potem 2000, 1900 kcal. 

Mariett FiedorMariett Fiedor Screen: Instagram/@mariettafiedor

Mariett FiedorMariett Fiedor Screen: Instagram/@mariettafiedor

Natalia Lieber wygląda dziś zupełnie inaczej. To naprawdę ona?  

Od czasu udziału w drugiej edycji "Love Island" ogromną przemianę przeszła także Natalia Lieber. Co ciekawe, randkowe show nie było jej debiutem telewizyjnym. Widzowie mogą pamiętać ją także z "Projektu Lady". 26-latka nigdy nie ukrywała, że lubi zabiegi medycyny estetycznej. Zdradziła, że zdecydowała się między innymi na operacyjne poprawienia kształtu nosa i powiększenie ust. Po prawej stronie możecie zobaczyć, jak aktualnie wygląda Natalia. 

Natalia LieberNatalia Lieber Screen: Instagram/@natalialauralieber

Piotr Szczurek przeszedł imponującą przemianę 

Piotr Szczurek zyskał popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Love Island". Szerszej publiczności znany jest też jako trener personalny, działający pod pseudonimem "Miejski Drwal". Na rajskiej wyspie chwalił się wysportowaną i umięśnioną sylwetką. W rozmowie z nami uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, dlaczego zdecydował się regularnie trenować. Jakiś czas temu pochwalił się na Instagramie zdjęciami, gdzie widać jego metamorfozę. 

Zacząłem ćwiczyć jak większość osób, z powodów sylwetkowych. Zawsze byłem najmniejszy w grupie rówieśników, dlatego chciałem nabrać trochę krzepy. Judo trenowałem od ósmego roku życia, a trening na siłowni zacząłem jako czternastolatek - powiedział nam.

Piotr SzczurekPiotr Szczurek Screen: Instagram/@miejski_drwal_insta

Roksana Tasiemska nie jest fanką naturalności. Mamy jej zdjęcia sprzed paru lat

Roksana Tasiemska wystąpiła w piątej edycji "Love Island" i od samego początku pobytu na rajskiej wyspie wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno ze strony mieszkańców luksusowej willi w hiszpańskiej Andaluzji, jak i widzów. W mediach społecznościowych nie brakowało uszczypliwych komentarzy na temat jej wyglądu. Zdaniem wielu osób uczestniczka show przesadziła z operacjami plastycznymi.  Sama zainteresowana twierdzi, że jej uroda to przede wszystkim zasługa dobrych genów. Roksana, zanim dołączyła do ekipy show, zadbała o to, aby w mediach społecznościowych nie było zbyt wielu zdjęć z jej przeszłości. Jedynie na Facebooku możemy odnaleźć kilka fotografii, które zostały opublikowane przez jej znajomych. Jedna z nich pochodzi z 2015 roku, a druga została wykonana trzy lata później. Rzeczywiście wygląd Roksany bardzo się zmienił. 

Roksana TasiemskaRoksana Tasiemska Screen: Instagram, Facebook

Daniel Różański z "Love Island" dziś zachwyca sylwetką. Nie zawsze tak było 

Daniel Różański przekształcił swoją pracę w pasję. Na co dzień spędza bardzo dużo czasu na siłowni, ponieważ pracuje jako masażysta i trener personalny. Jego metamorfoza zaczęła się na długo przed tym, zanim wziął udział w "Love Island". Przeglądając instagramowy profil Daniela, możemy zobaczyć, jak wyglądał, zanim zaczął regularnie trenować. Efekty intensywnych ćwiczeń, którym zapewne poświęcił bardzo dużo czasu, widać zresztą gołym okiem.

Daniel RóżańskiDaniel Różański Screen: Instagram/@daniel_rozanskii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.