Córka Tomasza Oświecińskiego rozkręca karierę i nie chodzi do szkoły. "Musi działać poza schematem"

Tomasz Oświeciński zdobył popularność występując w wielu polskich produkcjach. W jego ślady poszła także córka Maja. Choć ma dopiero 13 lat, jest w stałej obsadzie "Pierwszej miłości" i "Na wspólnej". Ze względu na rozwijającą się karierę, musiała przejść na nauczanie domowe.

Tomasz Oświeciński nie może narzekać na brak popularności. Aktor dał się poznać w wielu polskich filmach i serialach. Znany jest głównie z ról w filmach Patryka Vegi. Jak się okazało, jego córka odziedziczyła talent aktorski. 13-letnia Maja regularnie występuje na małym ekranie. Jej kariera aktorska nabiera coraz większego tempa. Ostatnio jej tata poinformował, że młoda aktorka przeszła na nauczanie domowe. Dzięki temu może pogodzić występowanie w serialach ze szkołą. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Maja Oświecińska ma 13 lat, a już pracuje jako aktorka

Maja Oświecińska ma na swoim koncie parę ról. Nastolatka od kilku lat gra w serialu "Na wspólnej". Wciela się w rolę Julki. Była to jedna z jej pierwszych ról. Wystąpiła także w filmie "Kobiety mafii". Można było ją zobaczyć w teledysku Pawła Domagały, gdzie pojawiła się obok Agaty Kuleszy i Katarzyny MaciągNiedawno dołączyła także do obsady "Pierwszej miłości", gdzie gra u boku taty. Wciela się w zadziorną 15-latkę, Stasię. Maja Oświecińska ma spory dorobek artystyczny jak na swój wiek. Aby kontynuować karierę w branży rozrywkowej, uczy się w domu.

Córka Tomasza Oświecińskiego przeszła na nauczanie domowe

Tomasz Oświeciński często chwali się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie ma ponad milion obserwujących. Często dodaje zdjęcia z rodziną. Ostatnio postanowił poinformować fanów o swojej decyzji. Opublikował post z córką. Wyznał, że Maja przeszła na nauczanie domowe. Postanowił opowiedzieć o tym nieco więcej.

 
Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktorka, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje ci wolność i elastyczność, którą potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem - napisał w poście.

Oświeciński stwierdził, że przejście na nauczanie domowe jest najlepszą decyzją w kontekście dobra jego córki. Dodał, że rozumie jak ciężko jest pogodzić naukę z karierą aktorską. Chce w pełni okazać wsparcie Mai. Zależy mu na tym, aby dziewczyna nie była przytłoczona ilością obowiązków. Nauczanie domowe sprawi, że młoda aktorka będzie mogła się kształcić w elastycznych godzinach. 

Tomasz Oświecińskinie kryje dumy z córki. Wie, że rozpoczęcie pracy zawodowej w tak młodym wieku to duże wyzwanie. Dlatego chce ułatwić Mai pogodzenie nauki z karierą. W poście podkreślił, że ważny jest dla niego rozwój córki. Aktor wierzy także, że harmonogram nauki powinien być przystosowany indywidualnie dla każdego dziecka. Wolność i elastyczność pomaga w skutecznym zarządzaniu czasem. Oświeciński zapytał również fanów, co sądzą o takim rozwiązaniu. A wy jakie macie zdanie na ten temat? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.