Agustin Egurrola zabrał syna i żonę do studia "Pytanie na śniadanie". Takie ujęcia to rzadkość

Agustin Egurrola spędził sobotni poranek z synem i żoną w siedzibie Telewizji Polskiej. Cała trójka zastała zaproszona do "Pytania na śniadanie".

Agustin Egurrola zasiadał w jury tanecznego show Telewizji Polskiej "You Can Dance: Nowa Generacja", które 24 marca miało swój finał. Zwyciężczynią formatu została Wiktoria Nakielska. Nic więc dziwnego, że po emocjonującym zwieńczeniu programu 54-letni choreograf został zaproszony do studia "Pytania na śniadanie". Na miejscu nie pojawił się jednak sam - towarzyszyli mu żona Diana oraz syn Oscar.

Zobacz wideo Agustin Egurrola dementuje plotki o swoich zarobkach w TVP

Agustin Egurrola z synem i żoną

Agustin Egurrola, idąc za przykładem Katarzyny Cichopek, która wzięła swoją córkę na plan "You Can Dance: Nowa Generacja", również postanowił pokazać synowi, jak wygląda plan zdjęciowy. Choreograf pojawił się z synem na finale tanecznego formatu emitowanego w TVP. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem, na którym widać, jak Oscar siedzi z nim za stołem jurorów. Chłopiec wyglądał na zadowolonego. Na tym jednak nie koniec, bo Egurrola dzień później również postanowił zabrać syna przed kamery. Tym razem do studia "Pytania na śniadanie". Towarzyszyła im mama dwulatka i jednocześnie żona choreografa. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

 

Syn Agustina Egurroli zachwycony studiem i kamerami?

Uroczy maluch czuł się w studiu, jak ryba w wodzie. Dokazywał i wcale nie sprawiał wrażenia speszonego. Oscar wyglądał jak mały rockman. Miał na sobie jeansy, czarny T-shirt z kolorową grafiką i ciemną  ramoneskę. Do tego buty przypominające sztyblety. Podobnie wystylizowana była jego mama. Diana także postawiła na ramoneskę i czarny top. Do tego jasne spodnie. Agustin Egurrola  wybrał bardziej casualową stylizację - czarne spodnie i T-shirt, na który narzucił jasnozieloną kurtkę. 

Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek Cichopek wybrała za duże buty. Nowakowska z warkoczem niemal do ziemi

Przypomnijmy, że Agustin Egurrola pokazuje na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak spędza czas z rodziną. Nie ukrywa też twarzy dzieci. W tym miejscu warto wspomnieć, że ma córkę Carmen, której matką jest była ukochana choreografa - Nina Tyrka. Egurrola zazwyczaj nie zabiera jednak rodziny na ścianki. Takie ujęcia przed kamerami to więc rzadkość. 

Więcej o: