Cichopek rozpływa się nad talentami córki. Wyliczyła, co potrafi Helena [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek zawsze może liczyć na ogromne wsparcie rodziny. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, że córka towarzyszy jej nawet na planie "You Can Dance". Helena jest bardzo utalentowana.

Katarzyna Cichopek jest bardzo zapracowana. Obecnie pojawia się nie tylko na planie "M jak miłość" czy "Pytania na śniadanie", ale i "You Can Dance. Nowej Generacji". Oprócz tego gości na imprezach branżowych, aktywnie prowadzi media społecznościowe, a także ma własną linię perfum. W takim natłoku obowiązków nietrudno o ciężkie chwile. Wiadomo, na kogo może liczyć.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o swojej córce. Zabiera ją na plan "You Can Dance"!

Katarzyna Cichopek znajduje ukojenie w najbliższych

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych prezenterek. Nic więc dziwnego, że tabloidy się o niej rozpisują, a internauci śledzą każdy ruch. W rozmowie z naszą reporterką Weroniką Zając zdradziła, że w cięższych chwilach znajduje oparcie w najbliższych. 

Moim największym wsparciem i moim azylem, poczuciem bezpieczeństwa jest moja rodzina. Moja mama, mój tata, moja babcia, mój brat razem ze swoją żoną, moje dzieciaki niesamowicie mnie wspierają i mój partner. To jest niesamowite, mieć ludzi, którzy we mnie wierzą i widzą mnie taką, jaką jestem naprawdę. Zawsze służą mi radą, wsparciem, czasem i przytulasem - mówiła Katarzyna Cichopek w rozmowie z Plotkiem.

Katarzyna Cichopek zabiera córkę do pracy

Katarzyna Cichopek ma bardzo bliskie relacje z dziećmi. Wiele pasji dzieli z Heleną. Na Instagramie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z przejażdżek konnych, ale to nie wszystko. Okazuje się, że córka aktorki uwielbia "You Can Dance. Nową Generację" i chętnie przychodzi z nią na plan show. 

Tak, zwłaszcza moja córka. Uwielbia tańczyć, śpiewać i grać. Jest bardzo muzycznie zdolna. Często jest moim gościem tutaj na planie - zdradziła.

Całą rozmowę z Katarzyną Cichopek znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony.