Tomasz Oświeciński pisze o sile rodziny i pozuje z kobietami swojego życia. Internauci zdumieni. "Jaka córcia duża już"

Tomasz Oświeciński pochwalił się na Instagramie rodzinnym zdjęciem z ukochaną oraz córką. Obserwatorzy zachwycali się paniami. Zwrócili uwagę na to, jak Maja już wyrosła. Ma nawet własne konto na Instagramie. Czym się zajmuje?

Tomasz Oświeciński znany jest szerokiej publiczności m.in. z ról w filmach Patryka Vegi czy z serialu "M jak miłość". W zeszły weekend razem z ukochaną bawił się na ślubie oraz weselu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Partnerka Aleksandra i córka Maja są ważnymi osobami w jego życiu. Aktor podkreślił to w poście na Instagramie.

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda w romantycznym tańcu na swoim weselu

Tomasz Oświeciński o sile rodziny. Internauci zwrócili uwagę na jego córkę

Na swój profil Tomasz Oświeciński wrzucił zrobione przez fotografa zdjęcie z ukochaną Aleksandrą oraz ich córką Mają. W opisie poruszył natomiast temat siły, jaką daje mu jego rodzina. W życiu bliskich gwiazdy zdarzają się też i gorsze momenty, jednak potrafią wyjść z nich obronną ręką. Wszystko dzięki bezwarunkowej miłości i umiejętności wybaczania sobie.

Moją największą siłą jest rodzina. Nic ani nikt nam nie daje takiego wsparcia jak ci, którzy kochają nas bezwarunkowo. Nie jesteśmy rodziną idealną, mamy swoje upadki i wzloty - potrafimy się pokłócić, żeby zaraz godzić. Najważniejsze, że potrafimy sobie wybaczać i dawać sobie wsparcie - napisał.
 

Internauci zachwycali się zamieszczonym kadrem. Komplementowali zarówno partnerkę aktora, jak i córkę pary, która dumnie pozowała przed obiektywem. Jedna z osób nie mogła nadziwić się, jak poważną dziewczyną jest już Maja.

Jaka córcia duża już - czytamy w komentarzu.

Nie był to pierwszy raz, kiedy można ją było zobaczyć na profilu instagramowym ojca. Co więcej, ona sama ma własne konto w serwisie, gdzie wiele jest jej zdjęć z końmi. Maja, tak samo jak i jej ojciec, kocha te zwierzęta i samą jazdę konną.

 

Nie jest to jedyna rzecz, jaka łączy ją z Tomaszem Oświecińskim, oprócz oczywiście więzów krwi. Dziewczyna poszła w jego ślady i od kilku lat gra w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Julii Nowak - córki Igora Nowaka (w tej roli Jakub Wesołowski). Widzowie mieli więc okazję zobaczyć, jak dorasta i zmienia się z upływem czasu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.