Raper Adek WWA nie żyje. Ojciec wydał krótkie oświadczenie

18 marca media obiegła informacja o niespodziewanej śmierci warszawskiego rapera. Adek WWA zmarł we własnym mieszkaniu.

Raper Adek WWA zmarł 18 marca 2023 roku około godziny 12:00 w swoim mieszkaniu. Przyczyna śmierci nie jest znana. O niespodziewanej tragedii poinformował fanów ojciec muzyka. Wiadomo, że raper zmagał się z uzależnieniami.

Zobacz wideo Cleo straciła wujka. Nagrała dla niego piosenkę. Rodzina nie wiedziała

Nie żyje podziemny raper Adek WWA. Zmagał się z uzależnieniami

Sebastian Misztal, ojciec zmarłego rapera 18 marca opublikował krótki wpis na Facebooku, w którym potwierdził pogłoski o śmierci syna. Poprosił o cierpliwość i niepisanie do niego wiadomości.

Bardzo proszę o niepisanie na razie do mnie wiadomości prywatnych. Jest mi naprawdę ciężko, jestem po prostu zmęczony. Tak, Adi zmarł dzisiaj koło południa w swoim mieszkaniu - napisał Sebastian Misztal.

Najpopularniejszym utworem rapera był utwór "Rajza", który na YouTubie wyświetlono trzy mln razy. Kilka tygodni temu opublikował klip "Buja się fura" promujący płytę "EP’kę" "Bad", która niedługo miała się ukazać. Muzyk od dawna walczył z własnymi demonami. Pod koniec 2021 roku Adek WWA informował fanów o problemach zdrowotnych spowodowanych m.in. alkoholem i używkami, które pochłaniał w ogromnych ilościach.

Obecnie zdrowie mi się posypało i przebywam w szpitalu. Za jakiś czas z niego wyjdę i idę dalej po zmianę swojego życia - informował artysta.

Rapera pożegnali koledzy ze środowiska muzycznego.

Gdziekolwiek jesteś, nich Bóg ma cię w swojej opiece. [*] Miał być nasz wspólny, kolejny utwór tym razem z teledyskiem, lecz los ułożył inny scenariusz. Dlatego już w mojej pamięci na zawsze pozostanie "Bądź zawsze sobą". Dziękuję. Aduś, cokolwiek się wydarzyło, za wcześnie i po ludzku trudno mi w to uwierzyć. Nawijaj z aniołami w niebie, widocznie tam potrzebują najlepszych…? "Bądź zawsze sobą patrz ludziom w oczy i nie ukrywaj niewinnych łez, gdy los przewrotny znów cię zaskoczy, będą widoczne na białym tle" – czytamy w mediach społecznościowych Pawła Mosiołka.
Spoczywaj w pokoju stary. Zdążyliśmy nakręcić tylko wspólne dwa klipy, trzymaj się Adek tam na górze Wandal Label - napisał CFK Mateusz.

Agnieszka Kotońska, Artur Kotoński"Gogglebox". Kotońscy przekazali smutne wieści. Są w żałobie

Rodzinie składamy kondolencje.

Więcej o: