"Gogglebox". Kotońscy w żałobie. Pożegnali bliską osobę. "Nauczyłaś mnie wszystkiego"

Artur Kotoński opublikował na Instagramie osobisty wpis. Okazuje się, że z żoną pożegnali bliską osobę. "Serce biło mi tak bardzo ze strachu" - napisała Agnieszka Kotońska na Instagramie.

Artur i Agnieszka Kotońscy dali się poznać szerszej widowni za sprawą udziału w popularnym show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Para szybko zyskała sympatię widzów. Na swoich social mediach prężnie działają. Agnieszkę Kotońską obserwuje na Instagramie aż 337 tysięcy obserwatorów. To tam celebrytka zamieszcza kadry z życia prywatnego i współprac reklamowych. Niestety, małżeństwo spotkała ostatnio olbrzymia tragedia. Artur Kotoński opublikował w sieci wpis, w którym pożegnał się z bliską osobą. Padły poruszające słowa. 

Polecamy: "Gogglebox". Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcie ze ślubu. Nie tylko ona przeszła metamorfozę. Jej męża trudno rozpoznać

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Agnieszka Kotońska"Googlebox". Agnieszka Kotońska przeżywa trudne chwile. Zaniepokoiła fanów

Artur Kotoński dodał smutny wpis. Pożegnał mamę

Artur Kotoński musiał się zmierzyć z olbrzymią tragedią. Mężczyzna dodał na Instagram post, w którym napisał, że zmarła mu ukochana mama. W tych oto słowa ją wspominał:

Kochana mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejsza. Szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak ty, mamo, kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny - podkreślił.
 

Żona Artura Agnieszka Kotońska skomentowała post męża. Dodała emotikonę czarnego serca. Kobieta bardzo ciepło wypowiadała się o swojej teściowej. W jednym z postów tak o niej mówiła:

Pamiętam swój pierwszy dzień u Artura w domu, przyszłam, usiadłam w pokoju (dziewczynka z loczkami na głowie), rozejrzałam się po domu i nagle w drzwiach pojawiła się ona. Serce biło mi tak bardzo ze strachu, a ona ciepłym, miłym, radosnym głosem pełnym miłości powiedziała "Dzień dobry" i szczerze się uśmiechnęła - podkreśliła Kotońska.

Redakcja Plotka składa całej rodzinie najszczersze kondolencje.

Więcej o: