Wiadomość o tym, że Shakira i Gerard Pique się rozstali, była szokiem dla wielu. Do mediów nie docierały informacje o ich kryzysie. Szybko okazało się, że w grę weszła zdrada - piłkarz miał romans. On jednak obarczał też winą dawną partnerkę. Jedno jest pewne. Była gwiazda FC Barcelony tworzy szczęśliwą relację z Clarą, która miała rozbić jego związek z piosenkarką. Shakira nie może pogodzić się z tym, że została zdradzona. Nagrała dissa na byłego partnera, obrażając w nim jego ukochaną, a także niedawno wypuściła nowy numer, w którym obnaża prawdę o Pique. Teraz zagraniczne media donoszą, że w przeszłości spotkała się osobiście z Clarą. Wtedy jeszcze nie była świadoma, kim ona jest.
Hiszpańskie czasopismo "Marca" donosi, że Shakira i Clara poznały się jakiś czas temu. Spotkały się w firmie prowadzonej przez Gerarda Pique. Piosenkarka była wtedy jeszcze w związku ze sportowcem, a Clara tam pracowała. Podczas jednej z wizyt gwiazda pop zapoznała się z 23-latką. Jak donosi magazyn, ta była fanką twórczości Shakiry i poprosiła ją o wspólne zdjęcie.
Teraz pojawia się pytanie, czy młoda kobieta poprosiła o zdjęcie Shakirę jako prawdziwa fanka piosenkarki, czy dla żartu, bo wygląda na to, że do tego czasu iskra między nią a Pique mogła już się pojawić, chociaż Katalończyk nadal był zajęty - czytamy w gazecie.
Shakira nie ukrywa, jak mocno została przez nich skrzywdzona. Pique jednak nic sobie nie robi z jej publicznych ataków, staje w obronie nowej ukochanej. Po opublikowaniu dissa wymienił zegarek na Casio, bo tak piosenkarka określiła Clarę, a także zaczął jeździć Twingo. Piłkarz i 23-latka zaliczyli także debiut na Instagramie. Jakiś czas temu sportowiec opublikował ich wspólne zdjęcie.
Kto zyskał, a kto stracił na akcji Łatwoganga? Sukces influencera to nie dzieło przypadku
Zillmann i Lesar skradły show na gali Herosi 2026. Spójrzcie na buty Korzeniowskiego!
Szokujące wyznanie Schuchardta o scenach przemocy w filmie "Dom dobry". Tak radził sobie na planie
Damięcka reaguje na akcję Łatwoganga. Gdy pokazała te grafiki, internet oszalał
Pazura nie będzie opowiadać w śniadaniówkach o goleniu głowy. Wystosowała apel
Tak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy. Gdy zobaczycie garderobę, złapiecie się za głowę
Wieści w sprawie "Familiady". TVP wydała oficjalny komunikat
Szelągowska zaproponowała remont u Łatwoganga. Zareagował. I to jak!
Tak wygląda taras Lewandowskich w słonecznej Barcelonie. Prawdziwa oaza spokoju!