Gerard Pique debiutuje na Instagramie z nową dziewczyną. Tak wygląda Clara. "Nieźle jak na Twingo"

Gerard Pique nie czekał długo z przedstawieniem światu nowej ukochanej. Chociaż ona usunęła profile w mediach społecznościowych, on pochwalił się nią na Instagramie.

O Gerardzie Pique od kilku miesięcy rozpisują się tabloidy z całego świata, a wszystko za sprawą głośnego rozstania z Shakirą. Piosenkarka odkryła, że kochanka męża była zapraszana do ich domu, kiedy ta pracowała, do tego chodziła w jej ubraniach i wyjadała jedzenie z lodówki. Mówi się, że za sprawą medialnej burzy, Clara Chia Marti usunęła wszystkie profile społecznościowe i zaszyła się w domu, pod którym całe dnie koczują paparazzi. Mimo to Pique nie ma zamiaru jej dłużej ukrywać. 

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Gerard Pique pokazał nową ukochaną

Mogłoby się wydawać, że po całym skandalu Clara Chia Marti będzie żyć w cieniu i długo nie pokaże się mediom, a przynajmniej na to wskazywały jej ostatnie decyzje. Gerard Pique jednak nie wytrzymał i w końcu opublikował ich wspólne zdjęcie. Na nowym selfie łatwo można zauważyć, że kobieta raczej nie jest podobna do Shakiry. 

 

Reakcje na fotografię Pique i Clary były bardzo rozbieżne. W komentarzach zebrali kilka komplementów.

Piękne zdjęcie.
Nieźle jak na Twingo - czytamy w komentarzach.

Nikogo raczej nie zaskakuje, że pod zdjęciem przeważały głównie przytyki w stronę pary. Fani Shakiry czekają na jej kolejny ruch.

Ciesz się, póki to trwa. Twoje dzieci też mają Instagrama.
Nikt nie przebije Shakiry.
Czekam, aż Shakira opublikuje zdjęcie z innym chłopakiem - pisali internauci.

Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu można było przeczytać, że Gerard Pique był widziany na meczu z byłą dziewczyną Cristiano Ronaldo, Iriną Shayk. Na nagraniu, które natychmiast obiegło sieć, można było dostrzec, że obejmowali się do zdjęcia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.