Nowe informacje na temat rozstania Shakiry i Pique. "To nie działo się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, tylko lat"

Hiszpańskie media donoszą, że problemy w związku Shakiry i Gerarda Pique pojawiły się pięć lat temu. Rzekomo już w 2017 roku piłkarz zdradzał piosenkarkę.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Niemalże każdego dnia do mediów trafiają kolejne informacje dotyczące związku Shakiry i Gerarda Pique. Tym razem hiszpański dziennikarz Javier de Hoyos w programie "Intrusos" zdradził nowe szczegóły na temat rozstania piosenkarki z piłkarzem.

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Nie tylko z 22-letnią hostessą Gerard Pique miał zdradzić Shakirę

Na początku czerwca 2022 roku do mediów trafiła informacja o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique. Początkowo uważano, że głównym powodem rozpadu ich związku była zdrada, której niedawno dopuścił się piłkarz

To młodsza dziewczyna, po dwudziestce. Studiuje i pracuje jako hostessa. Jej pojawienie się w życiu Gerarda doprowadziło do tego, że on i Shakira są teraz w separacji - przekazał dziennik "El Periodico".

Po czasie okazało się jednak, że słynna para już od kilku lat zmagała się z problemami. Rzekomo już w 2017 roku byli bliscy rozstania.

Kilka lat temu Gerard Pique miał zdradzać Shakirę z kobietą hiszpańskiego pochodzenia, która dzisiaj jest celebrytką. Wtedy była jeszcze anonimowa.

Co więcej, informacje na temat niewierności ze strony piłkarza miały pojawić się już kilka lat temu. Jak twierdzi Javier de Hoyos, również rodzina piosenkarki wiedziała o tym, że między nią, a jej partnerem nie układało się najlepiej. 

Mówi się nawet o tym, że brat Shakiry wiedział o tym, że Pique zdradza jego siostrę. Rzekomo miał się o tym dowiedzieć od dziennikarzy, którzy kilka lat temu przekazali mu tę informację. To nie działo się w ciągu ostatnich kilku miesięcy tylko lat - powiedział Javier de Hoyos.

Dziennikarz dodał również, że Pique najprawdopodobniej otrzymał ochronę od policji w Barcelonie, aby nie zostać zdemaskowanym podczas spotkań, które odbywał z różnymi kobietami. Tym samym utrudnione było ustalenie, z kim piłkarz spędzał czas. 

Pojawiły się również plotki, że podczas nocnych imprez pomagała mu policja w Barcelonie. Kiedy dziennikarze śledzili go w nocy, w pewnym momencie zatrzymywała ich policja i prosiła o prawo jazdy. Nie można było zatem się dowiedzieć, gdzie i z kim dokładnie jedzie Pique. Był bardzo chroniony - wyjawił.

Na koniec dodał, że piłkarz najprawdopodobniej nie wyprowadzi się z Barcelony. Wcześniej w mediach pojawiła się informacja, że zarówno Gerard Pique, jak i Shakira zamierzają zmienić miejsce zamieszkania. 

Myślę, że ze względu na grupę przyjaciół nie będzie chciał się przenosić z Barcelony, ponieważ przez te wszystkie lata imprezował tylko z nimi.

Z kolei influencerka i modelka Luciana Guschmer opowiedziała o tym, jak wyglądały imprezy z udziałem piłkarzy FC Barcelony. Rzekomo podczas jednej z nich widziała również byłego partnera Shakiry.

Zazwyczaj zabawiają się z modelkami, wyjątkowo "niegrzecznie". Wielu jest żonatych, mają dzieci. Nie wolno więc używać telefonów komórkowych, by to, co tam się dzieje, przypadkiem nie wydostało się na zewnątrz.

Shakira i Gerard Pique poznali się 12 lat temu i od tego czasu uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Dlatego wiadomość o ich rozstaniu zszokowała zarówno fanów piosenkarki, jak i piłkarza. Doczekali się dwóch synów - dziewięcioletniego Milana i siedmioletniego Sashę.

Shakira Gerard PiquéPique i 22-latka mieli ulubione miejsce spotkań. Urządzali sobie schadzki

Więcej o: