Brutalne morderstwo modelki. Szokuj帷e szczeg馧y. Nogi znaleziono w lod闚ce

W pi徠ek 24 lutego znaleziono rozcz這nkowane zw這ki Abby Choi. Policja w Hongkongu bada spraw makabrycznego morderstwa modelki. Do aresztu trafi eksm捫 ofiary oraz jej byli te軼iowie.

Abby Choi była u szczytu kariery. Modelka niedawno znalazła się na okładce prestiżowego magazynu "L'Officiel Monaco". Pozowała także dla Elle, Vogue’a czy Harper’s Bazaar. W styczniu wystąpiła na pokazie Eliego Saaba w Paryżu. W środę 22 lutego na policję zostało zgłoszone zaginięcie gwiazdy modelingu. Stróże prawa z Hongkongu dokonali makabrycznego odkrycia.

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Pan Stasio, Wiesiek 'Oficer' z 'Chłopaków do wzięcia' Tych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" pożegnaliśmy. Odeszli niespodziewanie

28-letnia modelka brutalnie zamordowana. Jej ciało zostało rozczłonkowane

Według informacji podanych przez portal thesun.co.uk, kiedy policjanci z Hongkongu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu Abby Choi sprawdzili mieszkanie w wiosce Lung Mei, wynajmowane przez jej byłych teściów. Wcześniej modelka była widziana w tamtej okolicy. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia. W lokalu znaleziono rozczłonkowane zwłoki kobiety. W lodówce znaleziono nogi, w garnkach odkryto ludzką tkankę. Głowy, tułowia oraz rąk ofiary nie udało się odszukać. Na miejscu zdarzenia znajdowały się także rzeczy osobiste Choi, dowód tożsamości, karty kredytowe oraz ubrania.

W mieszkaniu znaleziono przedmioty, które posłużyły do rozczłonkowania ciała: w tym maszynki do mielenia mięsa, piły łańcuchowe, długie płaszcze przeciwdeszczowe, rękawice i maski - przekazał nadkomisarz Alan Chung.
 

Julia Faustyna, Madeleine McCann Polka podająca się za Madeleine McCann chce pozwać rodziców. Chodzi o testy DNA

Policja twierdzi, że mieszkanie zostało specjalnie przygotowane do popełnienia przerażającej zbrodni. Byli teściowie ofiary trafili już do aresztu. Według najnowszych doniesień thesun.co.uk obława na eksmęża modelki również zakończyła się sukcesem i mężczyzna jest już w rękach sprawiedliwości. Media podają, że motywem zbrodni miały być pieni康ze - około 100 milionów dolarów hongkońskich (niemal 60 milionów złotych).

Wi璚ej o: