Beata Ścibakówna wyciska siódme poty na siłowni i się ostrzykuje. Pokazała zaskakujące kadry

Beata Ścibakówna miała intensywny piątek. Wszystko relacjonowała na Instagramie. Najpierw zadbała o figurę, a potem o cerę.

Beata Ścibakówna w przeciwieństwie do męża Jana Englerta nie stroni od aktywności w mediach społecznościowych. Wprost przeciwnie, aktorka prężnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 43 tys. użytkowników. Publikuje zdjęcia z teatru, siłowni czy kolejnych wyjazdów. Tym razem gwiazda pokazała, jak spędziła piątkowy dzień. Było intensywnie. Najpierw forma przed nartami, a potem odwiedziny w salonie medycyny estetycznej. Na koniec wystąpiła na deskach Teatru Narodowego w sztuce męża.

Zobacz wideo Faustyna z Genzie zagrała w Koło Plotka. Jak jej chłopak radzi sobie z zazdrością o Bartka Kubickiego?

Beata Ścibakówna wylała siódme poty na treningu, a potem poszła na zabieg

54-letnia gwiazda od lat zachwyca wspaniałą figurą. Aktorka ciężko na nią pracuje. 24 lutego na InstaStories pochwaliła się nagraniem, na którym ćwiczy na specjalnych piłkach, przygotowując się na wyjazd na narty. Ścibakówna oznaczyła na filmie Agnieszkę Dygant i Małgorzatę Kożuchowską. Ta pierwsza udostępniła filmik, będąc pod ogromnym wrażeniem determinacji gwiazdy.

Agnieszka Dygant reaguje na Stories Beaty ŚcibakównyAgnieszka Dygant reaguje na Stories Beaty Ścibakówny Fot. @beata_scibakowna_official

Po treningu gwiazda udała się do salonu kosmetycznego na zabieg mezoterapii. Dzięki temu zabiegowi skóra jest jędrniejsza, gładka, lepiej ukrwiona i dobrze odżywiona. Zwiększa się jej elastyczność, zniwelowane zostają cienie pod oczami. Idealny zabieg dla zapracowanej artystki.

Beata ŚcibakównaBeata Ścibakówna Fot. @beata_scibakowna_official

W piątkowy wieczór aktorka grała w Teatrze Narodowym w sztuce męża "Mizantrop". Zdjęciem zza kulis również podzieliła się z obserwatorami.

Beata Ścibakówna, Justyna KowalskaBeata Ścibakówna, Justyna Kowalska Fot. @beata_scibakowna_official

Trzeba przyznać, że pomimo intensywnego dnia, od aktorki bije naturalny blask i radość. Więcej zdjęć gwiazdy z siłowni i nie tylko znajdziecie w galerii u góry strony. 

Więcej o: