Padła ofiarą agresywnego psa. "Odgryzł mi całą wargę". Tak wygląda po sześciu operacjach

Trzy lata temu Brooklinn Khoury przeżyła prawdziwą tragedię. Niespodziewanie rzucił się na nią pies, który odgryzł jej całą górną wargę i kawałek nosa. Od tego czasu przeszła kilka operacji i stara się pokochać to, jak obecnie wygląda.

Brooklinn Khoury aktywnie prowadzi instagramowy profilu i chętnie dzieli się z obserwującymi ją osobami informacjami na swój temat. Poznajcie jej historię i zobaczcie, jaką przeszła metamorfozę od czasu tragicznego wypadku. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o wypadku syna. Jest zła na właściciela stoku

Pies odgryzł jej wargę. Tak dziś wygląda jej twarz 

W rozmowie z magazynem "People" Brooklinn Khoury opowiedziała, jak doszło do wypadku. Dziewczyna wyznała, że nie spodziewała się, że zwierzę ją zaatakuje. Był to pies jej kuzynki, z którym wielokrotnie spędzała czas.

Dosłownie wyskoczył z pozycji siedzącej do mojej twarzy. Stałam, a on siedział, a później dosłownie wisiał na mojej wardze. Mój pierwszy instynkt brzmiał: "O mój Boże, padnij na ziemię z nim, trzymaj jego głowę, idź, gdziekolwiek pójdzie". Za każdym razem, gdy ciągnął, poruszałam się razem z nim. W końcu poczułam ulgę. A potem coś poleciało i uderzyło w ścianę.

Khoury dopiero po chwili zorientowała się, że straciła górną wargę i kawałek nosa. 

O mój Boże, jak ja wyglądam! Co z tym zrobić? Na początku nie zdawałam sobie sprawy, że odgryzł mi całą wargę - powiedziała w rozmowie z "Inside Edition".
 

Pomimo szybkiej interwencji, lekarze nie byli w stanie przyszyć z powrotem wargi. Po wypadku Brooklinn Khoury postanowiła dokumentować na Instagramie proces powracania do zdrowia, licząc na to, że jej odwaga może dodać komuś siły.

Pierwszy raz, kiedy zobaczyłam moją twarz po operacji, to było przerażające, ale pomyślałam: ok, czas teraz pokochać tę nową wersję siebie. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że nie są sami, jeśli przechodzą przez coś takiego. Uczę się kochać siebie. Chcę zainspirować jak najwięcej ludzi.
 

Do tej pory Brooklinn przeszła sześć operacji twarzy. Nie było jednak łatwym zadaniem znaleźć lekarza, który pomógłby jej odzyskać dawny wygląd. Po ponad roku poszukiwań natrafiła na doktora Nicholasa Do. Obiecał jej, że zrobi wszystko, aby pomóc. Dziś Khoury z nadzieją patrzy w przyszłość i zapewniła, że ze spokojem i cierpliwością reagują na spojrzenia obcych ludzi. Kocha siebie i docenia życie.

 

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.