Potężna wpadka w "Doskonale dopasowani". Jeden z uczestników wyłożył się na pytaniu ze szkoły podstawowej. UPS!

Kto by się spodziewał, że wiedza z podstawówki może się okazać tak trudna. Uczestnik nie krył zaskoczenia, gdy dowiedział się, że Chiny są krajem.

"Doskonale dopasowani" to nowy format Netfliksa typu reality show, w którym uczestnicy łączą się w pary i stają przed różnymi wyzwaniami. To z najnowszego odcinka sprawiło problem i dla kilku z nich było za trudne. Nie obyło się bez wpadki.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o zabawnych sytuacjach i wpadkach. "Było ciężko wytrzymać"

Dobrosława Zych-Henner, Adrian Urban - show 'Bar' Tak zmieniły się gwiazdy "Baru". Dobrusia to menadżerka sław, a Adrian podróżuje

"Doskonale dopasowani". Uczestnik był w szoku, gdy dowiedział się, że Chiny to... kraj

W czwartym odcinku "Doskonale dopasowanych" uczestnicy zostali zaproszeni do gry, w której mieli ocenić nawzajem swoje umiejętności, a para, która przyznała sobie najwięcej punktów, musiała stanąć przed kolejnymi zadaniami. Wśród nich znalazło się jedno pytanie dotyczące podstawowej wiedzy z geografii. Uczestnicy mieli wymienić jak najwięcej krajów. Pierwsi odpytywani byli Joey i Kariselle. Mężczyzna nie był zadowolony z tego faktu.

Zobaczyłem tablicę z mapą świata, a głowie pustka - mówił Joey.

Choć Francesca i Dom również obawiali się tej konkurencji, postanowili stawić jej czoła. Uczestnicy stanęli przed mapą i zaczęli na niej wypisywać kraje, które znali. Szło topornie.

Alaska? - zapytał partnerkę?
Alaska to stan. Alaska nie jest krajem - odpowiedziała zażenowana.

Po chwili Joey, który wcześniej obawiał się zadania, odwrócił się, bo stwierdził, że nie ma ochoty na to patrzeć. Usłyszał, że jego koledzy dywagują nad położeniem Chin i Rosji. Nie krył zaskoczenia. Nie tylko on.

Chiny to kraj? - zwrócił się do Karisel.
Tak - odpowiedziała zaskoczona niewiedzą adoratora.

My również jesteśmy zaskoczeni, że ktoś mógł tego nie wiedzieć. Warto jednak dodać, że ostatecznie Francesca i Dom wskazali prawidłowo 26 krajów. W związku z tym z konkurencji odpadli Joey i Kariselle.

Zobacz też: To nagranie z planu "Mam talent" obiegło świat. Mikrofon wpadł... w pośladki

'Hotel Paradise'. Stolica Portugalii? 'Peru'. Adam i Hania całkowicie polegli na teście wiedzy "Hotel Paradise". Hania wstydzi się porażki na teście wiedzy. "Będę pośmiewiskiem"

Więcej o: