Radosław Majdan we wzruszających słowach pożegnał zmarłą mamę. Zwrócił się do żałobników

W piątek 17 lutego odbył się pogrzeb mamy Radosława Majdana. Były piłkarz pożegnał ją chwytającymi za serce słowami.

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o śmierci mamy Radosława Majdana. Kobieta chorowała na Alzheimera i od jakiegoś czasu przebywała w domu opieki. Ostatnie pożegnanie zmarłej odbyło się w piątek 17 lutego w Szczecinie. Według informacji podanych przez "Super Express" były piłkarz nie potrafił ukryć wzruszenia. 

Zobacz wideo Walentynki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Bardzo lubimy wszystkie preteksty, by świętować"

Pan Stasio, Wiesiek 'Oficer' z 'Chłopaków do wzięcia'Tych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" pożegnaliśmy. Odeszli niespodziewanie

Radosław Majdan we wzruszających słowach pożegnał zmarłą mamę. Zwrócił się do żałobników

Jak podaje "Super Express" Halinę Majdan pożegnało około 200 żałobników. Na uroczystość przybyli także przedstawiciele Pogoni Szczecin, klubu, w którym Radosław Majdan rozpoczynał karierę piłkarską. Sportowiec pojawił się na ceremonii z całą rodziną, Małgorzatą Rozenek oraz jej dwoma starszymi synami. W pewnym momencie były bramkarz zwrócił się do zgromadzonych wzruszającymi słowami.

Chcemy podziękować za towarzyszenie w ostatniej drodze naszej mamy. Na śmierć matki nigdy nie jesteśmy gotowi. Mamusiu, dziękuję ci za wszystko. Byłaś dla nas wspaniałą mamą. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci - powiedział.

Radosław Majdan od zawsze podkreślał, że ma świetny kontakt z mamą. Twierdził, że zawsze go wspierała i mocno mu kibicowała.

Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach. Łączą nas bardzo przyjacielskie relacje (...) Zawsze usłyszę od niej ciepłe słowo, czy radę. Bardzo chce, żebym był szczęśliwy, żebym założył rodzinę, miał wspaniały dom i kochającą żonę - wyznał w jednym z wywiadów.

Radosław Majdan z mamą i Małgorzatą RozenekRadosław Majdan był bardzo związany z mamą. Ciepło mówiła o niej też jego żona

Ciepłe relacje łączyły Halinę Majdan także z synową, Małgorzatą Rozenek. Celebrytka stwierdziła kiedyś, że jej mąż wszystkie swoje pozytywne cechy odziedziczył po mamie.

Więcej o: