"Napoleon" miał zawał, pan Stasio też zmarł niespodziewanie. Tych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" pożegnaliśmy [ZDJĘCIA]

Program "Chłopaki do wzięcia" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Fani polsatowskiego serialu przez lata musieli pożegnać jednak kilku jego bohaterów.

Pierwszy sezon "Chłopaków do wzięcia" trafił do emisji w 2012 roku. Stworzony przez Irenę i Jerzego Morawskich dokument przedstawiający życie kawalerów niemających zbyt dużych perspektyw na znalezienie miłości, poruszył serca widzów. Fani serialu bardzo mocno przywiązali się do jego bohaterów, a każdą informację o śmierci któregoś z nich przyjmowali z ogromnym smutkiem. Przypominamy "Chłopaków do wzięcia", których już z nami nie ma.

Zobacz wideo Cleo straciła wujka. Nagrała dla niego piosenkę. Rodzina nie wiedziała

'Chłopaki do wzięcia'. Bodyguard kusi kobiety ekstrawaganckim stylem. 'Buty z anakondy, marynarka i pasek też'"Chłopaki do wzięcia". Bodyguard kusi kobiety ekstrawaganckim stylem

"Napoleon"

Roman Paszkowski, zwany "Napoleonem", zmarł nagle pod koniec 2017 roku. Jako przyczynę śmierci zaledwie 31-letniego mężczyzny podano zawał serca. Brat cioteczny "Napoleona" w rozmowie z Wirtualną Polską wyznał, że uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zasnął i już się nie obudził. Śmierć Paszkowskiego zszokowała fanów, serialu, którzy zaczęli obwiniać produkcję. "Napoleon" mówił, że zmaga się z chorobą alkoholową, a zdaniem widzów twórcy "Chłopaków do wzięcia" ignorowali problem i nie starali się mu pomóc. Jerzy Morawski w rozmowie z Party stwierdził jednak, że nigdy nie widział Paszkowskiego pijanego.

Roman PaszkowskiRoman Paszkowski Screen: Facebook/chlopakidowziecia

Roman PaszkowskiRoman Paszkowski Screen: Facebook/chlopakidowziecia

"Oficer"

Wiesiek zwany "Oficerem" był nie tylko uczestnikiem "Chłopaków do wzięcia", ale także lokalną gwiazdą w swoich stronach. Uczestnik programu, który ksywkę zawdzięczał zamiłowaniu do noszenia munduru, pochodził z okolic Zamościa. Na co dzień niezwykle wesoły, tryskał pozytywną energią i dobrym humorem. Niestety nie udało mu się w programie znaleźć miłości. Wiesiek zmarł na początku 2020 roku, jednak jego przyczyna śmierci nie została ujawniona. Został pochowany w rodzinnej miejscowości.

Wiesiek z 'Chłopaków do wzięcia'Wiesiek z 'Chłopaków do wzięcia' Facebook.com/ OficerWiesiek

Wiesiek z 'Chłopaków do wzięcia'Wiesiek z 'Chłopaków do wzięcia' Facebook.com/ OficerWiesiek

Stanisław Flis

Marcin Flis to bohater "Chłopaków do wzięcia", który w programie pojawiał się wraz z ojcem Stanisławem. Mężczyźni byli ze sobą bardzo zżyci i łączyła ich wyjątkowa więź. Na początku 2021 roku media obiegła informacja, że ojciec bohatera serialu trafił do szpitala covidowego, a jego stan jest bardzo ciężki. 

Zadzwoniłem na pogotowie. Przyjechali, zrobili mu test. Szybko się okazało, że wynik jest pozytywny. Musiałem zarazić się od taty, bo też miałem wirusa. Leżeliśmy z ojcem na jednej sali przez jakieś cztery dni. Ojciec się dusił, nie mógł oddychać, nawet jak był podłączony do tlenu - wspominał później w programie Marcin.

Panu Stanisławowi Flisowi nie udało się niestety wrócić do zdrowia. Jego syn bardzo mocno przeżył tę sytuację i do dziś wspomina zmarłego tatę w odcinkach programu. Ojciec uczestnika marzył o tym, aby zobaczyć swojego syna u boku kobiety. Bardzo chciał także doczekać się wnuków.

Stanisław FlisStanisław Flis instagram.com/@chlopakidowziecia_polsat

Grób Stanisława FlisaGrób Stanisława Flisa 'Chłopaki do wzięcia'

Pan Stasio

Stanisław, zwany przez wszystkich Stasiem, był bez dwóch zdań jedną z największych gwiazd programu. Mężczyzna, który mieszkał w miejscowości Krypy wraz z synem, zarażał pozytywnym nastawieniem do życia, kochał świat i ludzi, a w "Chłopakach do wzięcia" dał się poznać jako niepoprawny romantyk. Do końca wierzył, że uda mu się znaleźć miłość życia. Informacja o śmierci pana Stasia została potwierdzona na fanpage'u programu w sierpniu 2019 roku. Był to niezwykły cios dla fanów "Chłopaków do wzięcia", którzy wprost przepadali za tym uczestnikiem. Nieznana jest dokładna przyczyna śmierci pana Stasia, jednak w mediach można znaleźć nieoficjalne informacje, że mężczyzna zachorował na raka.

Pan Stanisław z 'Chłopaków do wzięcia'Pan Stanisław z 'Chłopaków do wzięcia' Facebook/chlopakidowziecia

Pan Stasio z 'Chłopaków do wzięcia'Pan Stasio z 'Chłopaków do wzięcia' Polsat Play

Romek - Napoleon - 'Chłopaki do wzięcia'"Chłopaki do wzięcia". Widzowie wspominają Napoleona. Powiedzieli o nałogach

Więcej o: