Radosław Majdan w żałobie. Zmarła jego mama. Wcześniej trafiła do domu opieki

Trudny czas dla rodziny Majdanów. Według medialnych doniesień 10 lutego zmarła Halina, mama Radosława Majdana. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 17 lutego w Szczecinie.

Radosław Majdan przeżywa teraz trudne chwile. "Super Express" donosi, że zmarła mama piłkarza. Halina Majdan miała 72 lata. Kobieta chorowała na Alzheimera i z tego względu kilka dni temu trafiła do prywatnego domu opieki. Ojciec Radosława Majdana jest także osobą schorowaną, dlatego nie był w stanie sam opiekować się żoną. 

Zobacz wideo Radosław Majdan o PiS: Traktują wyborców jak matołów. Rozenek: Pysiu!

Halina Majdan nie żyje. Doznała udaru i trafiła do szpitala

Halina Majdan była już w zaawansowanym stadium choroby Alzheimera, dlatego rodzeństwo wspólnie zadecydowało, żeby umieścić ją w specjalistycznej placówce. Szczegóły przekazał informator "Super Expressu".

Pani Halina nie była już niczego świadoma, a tata Radka również jest już starszą osobą. Rodzeństwo zgodnie uznało, że w tej sytuacji najlepiej będzie zapewnić mamie stałą opiekę w dobrym ośrodku - przekazał informator "Super Expressu".

Radosław Majdan, Halina MajdanRadosław Majdan, Halina Majdan Fot. PIOTR WYGODA/EN

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Halina Majdan w domu opieki przebywała zaledwie kilka dni. Doznała udaru i została przewieziona do szpitala, w którym zmarła. Do Szczecina przybyli Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek, żeby pożegnać się z mamą

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku dni są nieaktywni w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzącej "Dzień dobry TVN" można jednak odnaleźć starsze zdjęcie z teściową. 

Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony! Babcia nawiozła prezentów, żyć nie umierać. Pozdrawiamy Was po szczecińsku - napisała Małgorzata Rozenek w 2021 roku.
 

Uroczystości pogrzebowe Haliny Majdan mają odbyć się w Szczecinie, rodzinnym mieście Majdanów. Są zaplanowane na 17 lutego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.