Gwiazda "Na Wspólnej" jest w ciąży. Sylwia Nowak przeszła długą drogę. Walczyła trzy lata

Sylwia Nowak jest w ciąży. Radosną informację przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji zdradziła, jak długo starała się o powiększenie rodziny.

Sylwia Nowak zdobyła rozpoznawalność kilka lat temu dzięki roli w serialu "Miłość na bogato". To otworzyło jej ścieżkę do dalszej kariery aktorskiej. Później wystąpiła w popularnych produkcjach m.in. "Pierwszej miłości" i "Na Wspólnej". Gwiazda łączyła aktorstwo z drugą pasją, którą jest muzyka. Sylwia Nowak skończyła pierwszy stopień Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. Talent odziedziczyła po rodzicach, a głos trenowała już od najmłodszych lat. Ostatnimi czasy celebrytka nieco wycofała się ze świata show-biznesu. Trzy lata temu wyszła za mąż. Teraz małżonkowie przekazali radosną nowinę o powiększeniu rodziny.

Zobacz wideo Sylwia Nowak mówi, o co zapytał ją wujek. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Sylwia Nowak jest w ciąży 

Sylwia Nowak jest szczęśliwą żoną. Niedawno para poinformowała o rozpoczęciu budowy domu. Tym razem małżonkowie powrócili z jeszcze lepszymi wieściami. Wokalistka i jej mąż już niebawem zostaną rodzicami. Małżeństwo przekazało radosną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych . Sylwia Nowak opublikowała kilka zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Oprócz tego podzieliła się wzruszającym wpisem, w którym zdradziła, że od zawsze marzyła o założeniu rodziny.

Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami były rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim "szczęściem" właśnie poprzez muzykę - zaczęła na Instagramie.

Sylwia Nowak jest w ciążySylwia Nowak jest w ciąży fot. screen YouTube/Sylvia Novak

W dalszej części wpisu Sylwia Nowak ujawniła, jak trudną drogę musiała przejść, by zrealizować jedno z największych marzeń. Piosenkę zaczęła pisać już dwa lata temu. Niestety rzeczywistość szybko zweryfikowała te plany.

Utwór ten zaczęłam pisać dwa lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja… Wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam "na półkę". Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy trzy lata, w końcu się realizuje. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz, gdy czuję już spokój - wyznała na Instagramie.
 

Sylwia Nowak z mężem o powiększenie rodziny starali się od kilku lat. Przyszłym rodzicom przekazujemy gratulacje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.