Tak przez lata zmieniała się Grażyna Torbicka. Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć. Zaskakiwała kolorem włosów

Grażyna Torbicka od lat nie przestaje zachwycać klasą na każdej płaszczyźnie. Zobaczcie, jak dziennikarka zmieniała się przez lata swojej kariery.

Choć Grażyna Torbicka w dowodzie ma 63 lata, to w rzeczywistości wygląda na znacznie mniej. Ikona dziennikarstwa w Polsce zachwyca nie tylko profesjonalizmem, ale i niezwykłą formą. Pytana o sekret swojego wyglądu odpowiada jednak, że wbrew pozorom nie działa wiele w tym kierunku. Torbicka należy do osób, które wygrały na genetycznej loterii - jej sławna mama Krystyna Loska wciąż prezentuje się znakomicie. Zobaczcie, jak Grażyna Torbicka zmieniała się przez lata. 

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Tak zmieniała się Grażyna Torbicka. Na zdjęciach z młodości jej kolor włosów zaskakuje

Torbicka jako konferansjerka zadebiutowała w 1986 roku podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Od tego czasu często widzimy ją na scenie najważniejszych krajowych telewizyjnych imprez muzycznych. Spójrzcie tylko, jak prezentowała się na sopockiej scenie w 1991 roku - rockowa fryzura, spodnie z wysokim stanem, biała koszula i srebrne dodatki stworzyły ponadczasowy look, który zachwyca świeżością nawet dzisiaj.

Grażyna Torbicka i Paul King na festiwalu w Sopocie w 1991 rokuGrażyna Torbicka i Paul King na festiwalu w Sopocie w 1991 roku fot. screen YouTube @Nagrania VHS

W kolejnych odsłonach sopockiej imprezy eksperymentowała nieco z kolorem włosów - w 1996 roku był on niemalże rudawy. Patrząc na starsze zdjęcia gwiazdy, trudno oprzeć się wrażeniu, że jedyne, co zmienia się w jej wizerunku, to właśnie fryzura. I to nieznacznie.  Dziennikarka od lat wierna jest swoim blond włosom, które czasem przybierają inne odcienie, jak i długość. Wejdźcie do galerii, aby zobaczyć więcej archiwalnych zdjęć Grażyny Torbickiej.

Uważacie, że Grażyna Torbicka bardzo zmieniła się przez lata? Dajcie znać w komentarzach. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA