Grammy 2023. Jennifer Lopez zachwyciła, ale fani żartują z Bena Afflecka. Ta mina zdradza wszystko

Jennifer Lopez była widziana przytulona do swojego męża Bena Afflecka podczas 65. ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles w niedzielę 5 lutego. Ona w pięknej kreacji Gucci, on z nietęgą miną.

Podczas gdy Jennifer Lopez wyglądała, jakby świetnie się bawiła podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2023, jej mąż, Ben Affleck, wyglądał dość apatycznie, będąc na widowni podczas największej muzycznej nocy. Internauci na Twitterze twierdzą, że wyglądał na "znudzonego" podczas wspólnych ujęć na widowni.

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez zachwyciła na Grammy. Ben Affleck wyglądał, jakby był tam za karę

Jennifer Lopez pojawiła się na imprezie, aby wręczyć nagrodę za najlepszy popowy album wokalny, który otrzymał Harry Styles. Artystka wyglądała fenomenalnie jak zawsze na tę okazję, błyszcząc w granatowej sukni Gucci, z wysokim rozcięciem na wysokości uda, błyszczącymi rękawami i falbaniastym trenem. Na szyi miała ogromną kolię z wężem, która schodziła, aż do dekoltu.

Jennifer LopezJennifer Lopez Fot. Chris Pizzello / AP Photo

Uśmiech nie schodził jej z twarzy na scenie, a także, kiedy przytulała się do ukochanego na widowni. Tego samego nie można powiedzieć o Benie Afflecku. Aktor wyglądał, jakby za karę siedział w pierwszym rzędzie. Nie uszło to uwadze internautom, którzy nieźle wyśmiali męża artystki na Twitterze.

Niezależnie od tego, jak zły masz dzień, obiecuję, że nie jesteś tak nieszczęśliwy, jak Ben Affleck na Grammy's teraz - napisał internauta.
Ben Affleck za każdym razem, gdy jest w kadrze kamera - tweetowała internautka.
Ktokolwiek pokazuje Bena Afflecka, gdy jest coraz bardziej zdenerwowany, dziękuję.

Grammy 2023. Prowadzący zakpił ze słów księcia Harry'ego o odmrożonym penisieGrammy 2023. Prowadzący zakpił ze słów księcia Harry'ego o odmrożonym penisie

Ben Affleck nie towarzyszył Jennifer Lopez na czerwonym dywanie. Zamiast tego, zakradł się tylnymi drzwiami do teatru i po cichu dołączył do żony w środku. 

Gen AffleckGen Affleck Fot. East News

Ben Affleck i Jennifer Lopez zaręczyli się w kwietniu 2022 roku, a pobrali 16 lipca 2022 roku w Las Vegas, 19 lat po tym, jak pierwotnie planowali się pobrać. Para miała później formalny ślub dla rodziny i przyjaciół w domu aktora w pobliżu Savannah w Georgii, 20 sierpnia 2022 roku. Pod koniec roku zagraniczne media spekulowały o kryzysie, a nawet rozwodzie. Małżeństwo ucięło te doniesienia. 

Więcej o: