Jennifer Lopez i Ben Affleck mają kryzys?! Odnieśli się do plotek, a internauci oszaleli

Jennifer Lopez i Ben Affleck w lipcu 2022 r. pobrali się. Mimo to, w zagranicznych mediach pojawiają się doniesienia o kryzysie, a nawet planowanym rozwodzie pary. Sami zainteresowani odnieśli się plotek, publikując wymowne nagranie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck mają bardzo zawiłą, ale jednocześnie romantyczną historię związku. Wrócili do siebie po niemal 20 latach, ponownie się zaręczyli i wzięli ślub. Mimo to w mediach pojawiały się niepokojące doniesienia na temat kryzysu w ich relacji. J.Lo miała przesadnie skupiać się na pracy. Inne źródła podawały, że panicznie boi się nudy w małżeństwie. Wokalistka i aktor opublikowali jednak nagranie, które skutecznie uciszy wszelkie plotki.

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Tak wyglądała suknia ślubna Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck przeżywają kryzys w małżeństwie? Opublikowali wymowne nagranie

Jennifer Lopez i Ben Affleck tuż po ślubie skupili się na sprawach zawodowych i przez to spędzali dużo czasu oddzielnie. Wierzyli jednak, że rozłąka pozytywnie wpłynie na ich związek, bo będą mogli za sobą zatęsknić. W zagranicznych mediach zaczęły pojawiać się jednak coraz ciekawsze plotki na ich temat. Ben Affleck miał mieć dość tego, jak dużo pracuje jego żona, a ona miała narzekać na jego nałóg, jakim jest palenie papierosów. Niedawno aktor został przyłapany bez obrączki, co wzbudziło kolejne podejrzenia, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

Wiadomo jednak, że doniesienia informatorów należy traktować z dystansem. Wszystko wskazuje na to, że w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka wciąż iskrzy. Wokalistka opublikowała na Instagramie nagranie, na którym tuli się do męża, a w tle słyszymy podstawiony głos:

Zrobiłam to! Znalazłam osobę, która sprawia, że jestem tak szczęśliwa, jak nigdy wcześniej.

W komentarzach fani zachwycają się parą. Zaroiło się od emotikon serduszek i życzeń szczęścia.

 

Marcin DorocińskiDorocińskiego znają wszyscy. A kim jest jego żona? Poznali się na planie serialu

Historia związku Jennifer Lopez i Ben Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck związali się zaraz po rozwodzie wokalistki z tancerzem Crisem Juddem. Chociaż zakochani długo nie ujawniali swojej relacji, nie mogli odpędzić się od paparazzi. Kilka miesięcy później aktor oświadczył się partnerce, wręczając jej pierścionek z diamentem wartym 2,5 mln dolarów. Do ślubu jednak nie doszło. Na kilka dni przed terminem odwołali wydarzenie, a wkrótce się rozstali. Aktor poślubił Jennifer Garner, a Lopez Marca Anthony'ego. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Później piosenkarka planowała ślub z baseballistą Alexem Rodriguezem, jednak ostatecznie im nie wyszło. W 2021 roki media donosiły, że Lopez i Affleck znów się spotykają, a obecnie są już po ślubie.

Więcej o: