"DDTVN". Woliński pokazał siostrę. Karolina to piękność. Fani zaintrygowani podobieństwem. "Oczy takie same"

Dawid Woliński wraz z siostrą Karoliną Wolińską pojawił się w najnowszym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Choć oboje poszli w zupełnie innym kierunku, to okazuje się, że łączy ich wspólna pasja, jaką jest surfing.

Dawid Woliński i Karolina Wolińska zagościli na kanapie w studiu "Dzień Dobry TVN". Rodzeństwo opowiadało o wspólnym zainteresowaniu. Już na samym początku projektant wyjawił, że od zawsze z siostrą wybierali odmienne ścieżki. On interesował się modą, a ona wolała się zająć biznesem i sportem. Jest coś, co ich łączy. To wspólna pasja, jaką jest surfing. 

Zobacz wideo Dawid Woliński o zwycięzcy "Top Model": Miałem inny typ"

'Top Model'. Widzowie wściekli na jury. Martyna broni udziału Michaliny w finale [PLOTEK EXCLUSIVE]"Top Model". Widzowie wściekli na jury. Martyna broni udziału Michaliny w finale

Siostra Dawida Woliński oddaje się nietypowej pasji. Fanów fascynuje ich podobieństwo 

Karolina Wolińska jest pierwszą w Polsce mistrzynią surfingu. Ten sport jest jej największą pasją, a w polowaniu na fale nie przeszkadza jej mroźna pogoda. Nad morze Bałtyckie udaje się nawet w styczniu. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem dobrze prosperującego, rodzinnego biznesu fabryki czekolady.

Normalnie pracuję, choć wielu oglądającym mój Instagram wydaje się, że tylko wyjeżdżam i pływam. Na Bałtyku fale nie są często, więc kiedy są, staram się to wszystko poprzesuwać tak, żeby móc pojechać, choć nie zawsze mogę - opowiadała Karolina Wolińska.

Zaraz po tej wypowiedzi dołączył się brat

Ona ma deskę w biurze albo w samochodzie. Po pracy wybiega i jedzie prosto na Hel - zdradził ze śmiechem Dawid Woliński.
 

Okazuje się, że w pewnym momencie projektant zaczął się nawet martwić o siostrę. Wszystko za sprawą szczegółowych opowieści związanych z potencjalnymi zagrożeniami, jakie mogą się wiązać z łapaniem fal. 

Jak ona jechała na surfing, to my z mamą na telefonie: "Czy ona już wraca czy nie wraca?", "No Boże znowu", "Tak zimno", "Ten prąd", "Ja nawet nie wiem, jak pomóc w tym przypadku" - wymieniał Dawid Woliński.
 

'Top Model'. Joanna Krupa"Top Model". Co tam się stało? Widzowie oburzeni. "Serio to zrobiliście?"

Po programie na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Pod opublikowanym postem niemalże od razu pojawiły się liczne komentarze. Fani wprost rozpływali się nad rodzeństwem. Większość z nich bardziej skupiła się na ogromnym podobieństwie, niż wspólnej pasji. Nie szczędzili komplementów. 

Pięknie. Jacy podobni. A te oczy.
Oczy takie same! Lazurowe.
Świetne zdjęcia były pokazane, a siostra super dziewczyna!
Serfowanie to podobno bardzo przyjemny sport! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Karolina Wolińska pierwsza rozpoczęła przygodę z surfingiem. Dawid Woliński dołączył nieco później z jednym małym warunkiem. Musi być ciepło. Inaczej projektant nie zamierza wchodzić do wody. Oglądaliście sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN"?

Więcej o: