2 lutego odbyła się impreza Polsatu, na której zaprezentowano wiosenną ramówkę stacji. Na evencie pojawiła się plejada gwiazd, która dumnie prezentowała się na czerwonym dywanie. Nie zabrakło też Edwarda Miszczaka, który od 16 stycznia oficjalnie jest wiceprezesem i dyrektorem programowym Telewizji Polsat. Obecna była również Nina Terentiew, której miejsce zajął były dyrektor programowy telewizji TVN. 76-latka została pożegnana przez byłych współpracowników i dostała ogromny bukiet kwiatów.
Julia Wieniawa z Polsatem związana jest już od dawna. Tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami", zagrała też w serialu stacji "Zawsze warto". Teraz zobaczymy ją w nowej produkcji Polsat Box Go - "Teściowie". Wokalistka na ściance zapozowała w kusym topie, który odsłonił jej brzuch. Do tego masywna kurta i dżinsy o szerszym kroju. Całość uzupełniły dodatki w kolorze neonowejzieleni - kopertówka i szpilki.
Aktorka jeszcze przed wyjściem na ściankę pochwaliła się na InstaStories fanom stylizacją.
Na ramówce Polsatu pojawiła się także Danuta Stenka. Jej obecność nie zaskakuje, bo wiosną zobaczymy artystkę w nowym serialu stacji "Sługa Narodu", w którym wcieli się w asystentkę prezydentów.
To jego prawa ręka, laska, o którą się opiera i ratunek w wielu sytuacjach. I, co się okazuje, bliski człowiek - powiedziała o swojej bohaterce w rozmowie z Polsatem.
Na czerwonym dywanie aktorka zaprezentowała się w czarnych spodniach i ciemnej marynarce o dłuższym kroju. Komplet przypominał skórę. Stylizacji charakteru dodał koronkowy top. Odważny, nieco drapieżny look uzupełniała zadziorna fryzura. Uwagę zwracał również makijaż - zwłaszcza krwistoczerwona szminka. Trzeba przyznać, że aktorka wyglądała fenomenalnie.
Aktorka postawiła na długą marynarkę ze zwierzęcym printem. Do tego "mała czarna" i masywne czarne buty
Izabela Janachowska wybrała długą, bardzo elegancką białą sukienkę z zabudowanym dekoltem. Do tego biała torebka i bardzo delikatny makijaż.
Imponująco prezentowały się też Paulina Sykut-Jeżyna, Julia Kamińska czy Małgorzata Socha. Na oryginalną stylizację postawiła Olga Bołądź. Wszystkie zdjęcia w naszej galerii, w górnej części artykułu.