Roksana Węgiel rozstała się z TVP. Kto ją zastąpi? Znacie go z "Pytania na śniadanie"

Roksana Węgiel w pierwszym sezonie "You Can Dance. Nowa generacja" wspierała młodych tancerzy za kulisami. Jak sama przyznała, nie czuła się dobrze w tej roli. Piosenkarka nie pojawi w kolejnej edycji show TVP. Wiadomo, kto ją zastąpi.

W drugim sezonie "You Can Dance. Nowa generacja" nastąpiło spore przetasowanie. Katarzyna Cichopek wskoczyła na fotel jurorski, a nową gospodynią programu została Edyta Herbuś. W składzie jury nie pojawią się też tancerka Klaudia Antos i brat Małgorzaty Rozenek, Michał Kostrzewski. Obok Cichopek i Agustina Egurroli zasiądzie naczelna gwiazda TVP Ida Nowakowska. Z programem pożegnała się też Roksana Węgiel

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel!

"You Can Dance. Nowa Generacja". Roksana Węgiel straciła posadę? 

Roksana Węgiel w programie "You Can Dance. Nowa generacja" wspierała uczestników za kulisami. Jak sama przyznała po zakończeniu programu, nie odnalazła się w takiej formule, bo jest z natury spontaniczna i trudno jej było sztywno trzymać się scenariusza. Jak donosi "Super Express", podobne wrażenia miała produkcja, bo nie zobaczymy już Roxie w drugiej edycji show.

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio, o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo nie czułam tego (...). Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz... Jednak wyuczone teksty, to wszystko, nie jest dla mnie. Ja lubię dużą spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą - wyznała w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl.

W kuluarach mówi się, że powód zakończenia współpracy z piosenkarką związany jest z jej nowym wizerunkiem. Roksana Węgiel to już nie ta sama mała dziewczynka z "The Voice Kids" ale młoda kobieta, która odważnie eksperymentuje z wyglądem. Piosenkarka niedawno skończyła 18 lat i ogłosiła światu, że jest zakochana. Kto wskoczy na miejsce Roxie? "Super Express" dowiedział się, że rolę Węgiel przejmie znany z "Pytania na śniadanie" Aleksander Sikora.

 

Jak sądzicie, czy Aleksander Sikora sprawdzi się w tej roli?

Więcej zdjęć Roksany Węgiel znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Bożena w drapieżnej wersji. Wyszła na mróz i sporo odsłoniła. "Jak rusałeczka"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.