"Sanatorium miłości". Bożena w drapieżnej wersji. Wyszła na mróz i sporo odsłoniła. "Jak rusałeczka"

Bożena z "Sanatorium miłości" w wolnych chwilach pisze wiersze. Uczestniczka show TVP interesuje się też modą i lubi eksperymentować z krojami i wzorami. Przemyślanymi sesjami zdjęciowymi ilustruje swoją poezję. Jedna z kreacji szczególnie zwróciła uwagę widzów.

Bożena Klimaszewska z piątej edycji "Sanatorium miłości" pojawiła się pod koniec stycznia w studiu "Pytania na śniadanie" wraz z wnukiem Gabrielem i przeczytała jeden ze swoich wierszy, który napisała z okazji Dnia Babci. Treść utworuc, biorąc pod uwagę tematykę, była przekorna, co od razu rozbawiło samych prowadzących. Bożena w swoim wierszu o wnukach stwierdziła, że "gdy wyjadą ukochane wnuki, ustaną hałasy i mamy błogi spokój". Jak się okazuje, Bożena w wolnym czasie tworzy nie tylko poezję, ale też wyjątkowe stylizacje do sesji zdjęciowych, którymi ilustruje swoje utwory. Uwagę widzów "Sanatorium miłości" przykuła drapieżna suknia ze zwierzęcym wzorem.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Bożena zaszalała z kreację. Takiej jej jeszcze nie znacie

Na oficjalnym Instagramie "Sanatorium miłości" pojawiło się kilka zdjęć Bożeny, którymi kobieta ilustruje swoje wiersze w mediach społecznościowych. Uczestniczka programu na każdym z opublikowanych zdjęć ma na sobie zupełnie inną kreację. Widać, że lubi bawić się modą i próbować nieoczywistych rozwiązań. Na jednej z fotografii zapozowała w różowej sukience w grochy, a sesja zdjęciowa powstała na trawie wśród papierowych muchomorów, które kapeluszami naśladowały wzór sukienki. Na kolejnym zdjęciu widzimy Bożenę w długiej rozkloszowanej sukni i ciepłym kożuchu.

Wow! Bożenka lubi bawić się modą i takimi zdjęciami ilustruje swoje wiersze na Facebooku. A jak wam się podobają jej stylizacje? - czytamy na Instagramie programu.

Zdjęcia i wiersze Bożeny z "Sanatorium miłości" od razu zwróciły uwagę fanów. Jej poezja dotyka tematów miłości i zwykłego życia. Fragment jednego z utworów znajdziecie poniżej. To właśnie do tego wiersza ilustracją jest odważna suknia z górą wykończoną zwierzęcym printem i koronką u dołu. Całości stylizacji uczestniczka show TVP dopełniła futrzaną czapką i długimi kolczykami. Bożena do zdjęcia zapozowała z gołymi ramionami na tle ośnieżonego lasu. Widać, że ujęcia uczestniczki "Sanatorium miłości" nie są przypadkowe i to dokładnie przemyślana kompozycja. 

Najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji jest przejście przez nią. A jednak wciąż trudno ot tak odejść nam od przeszłości. Proszę, nie dzwoń, bo nie odbiorę. Za to napiszę. Wybacz. Wczoraj było nie w porę - czytamy na Instagramie Bożeny.

'Sanatorium miłości'. Bożena'Sanatorium miłości'. Bożena fot. facebook.com/Bożena Ka Poezja

Więcej zdjęć z programu "Sanatorium miłości" znajdziesz w galerii na górze strony.

Co o stylizacjach Bożeny z "Sanatorium miłości" sądzą widzowie programu? Zdania są mocno podzielone. Pod zdjęciami uczestniczki show TVP pojawiło się wiele miłych komentarzy, ale nie zabrakło też słów krytyki. Jedna z fanek stwierdziła, że tego typu stroje nie są adekwatne do wieku Bożeny i nie wygląda w nich dobrze. 

Petarda!
Nie podobają mi się te stylizacje. Przepraszam, ale taka "dzidzia piernik", jak się potocznie mówi. Stylizacje bardziej sceniczne. Mało tutaj elegancji, a nie powinno jej brakować.
Ślicznie. Jak rusałeczka - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o drapieżnej wersji Bożeny z "Sanatorium miłości"?

 
 

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna zaprezentowała twarz tydzień po operacji naciągania powiek. Porównano ją do "kobiety kot"

Więcej o:
Copyright © Agora SA