Lech Wałęsa moczy stopy w sanatorium. Fikuśny kadr! Niczym z filmu Wesa Andersona

Lech Wałęsa wrzucił do sieci zdjęcia z sanatorium. Urzekające kadry z byłym prezydentem kolejny raz podbiły serca internautów.

Lech Wałęsa od wielu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, w tym z cukrzycą. W ostatnim czasie polityk czuje się lepiej, ale ma za sobą kilka hospitalizacji. Były prezydent jest w stałym kontakcie z internautami i regularnie informuje ich o swoich poczynaniach. Noblista przebywa obecnie w miejscowości Lądek-Zdrój, gdzie korzysta z różnego rodzaju zabiegów zdrowotnych i relaksacyjnych. 

Zobacz wideo Lech Wałęsa - czy ma sobowtóra?

Lech Wałęsa pluska stopy w sanatorium. Fikuśny kadr niczym z filmu Wesa Andersona

Lech Wałęsa wrzucił w ostatnim czasie na Facebooka kilka zdjęć prosto z sanatorium. Na dwóch z nich widać, jak korzysta z uroków zabiegów na stopy oraz dłonie. Prawie symetryczny, pastelowy i nieco nietypowy kadr kojarzy się z filmami Wesa Andersona, jak zauważył również pisarz Ziemowit Szczerek. W galerii zestawiliśmy zdjęcie byłego prezydenta z kadrem filmu "Grand Budapest Hotel".

Zabiegi mają moc, spotkania z ludźmi także - napisał były prezydent.

Obserwatorzy w komentarzach życzą Wałęsie przede wszystkim zdrowia.

Szacun! Życzę dużo zdrówka.
Dużo zdrowia życzę!
Bardzo dobre zdjęcie. Zdrowia! - czytamy pod wpisem Wałęsy.

Zdjęcia Lecha Wałęsy nierzadko stają się hitem sieci. Rok temu były prezydent został bohaterem jednego z artykułów brytyjskiego portalu Daily Mail, gdzie porównano go do Bono. Innym razem przemieszczał się po ulicach Gdańska na rowerze, co również nie umknęło uwadze internautów. Będąc z kolei w Stanach Zjednoczonych, jadąc samochodem, złapał gumę. Na pomoc ruszyli policjanci, a wspólne zdjęcie ze służbami rozprzestrzeniło się w internecie.

Zobacz też: Kayah w czasie matury nagrywała płytę. Edyta Górniak miała inne ambicje. Te gwiazdy nie zdały egzaminów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.