"Rolnik szuka żony". Jessica nową uczestniczką "Love Island"? "Palmy, plaża..."

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" została zapytana o udział w innych programach. Zaskoczyła wyznaniem, że ma plany wobec "Love Island". Czy już wkrótce zobaczymy ją w show Polsatu?

Jessica Miemiec to jedna z najbarwniejszych postaci, które przewinęły się w programie "Rolnik szuka żony" Widzowie ją pokochali i docenili za autentyczność oraz szczere wypowiedzi. Choć od udziału w show TVP minęło już kilka lat, Jessica wciąż budzi zainteresowanie internautów. W ostatnim czasie została zapytana o udział w innych programach. Okazało się, że planuje wzięcie udziału w "Love Island".

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Jessica nową uczestniczką "Love Island"?

Jessica Miemiec w rozmowie z portalem Party przyznała, że z chęcią zgłosiłaby się do show Polsatu. Wszystko zależne jest od czasu:

Tak, chciałabym. Jak będę miała czas, to pójdę do "Love Island". Ciepło, plaża, palmy… Z chęcią się zgłoszę - mówi otwarcie Jessica. 

Jessica zdradziła również, który z dotychczasowych uczestników podoba się jej najbardziej.

Sasha z szóstej edycji. Fajny, taki czarny, ładny, wysoki, brunet, zadbany.

Przypominamy, że choć Jessica w programie konkurowała jako kandydatka na żonę dla Krzysztofa, nie udało jej się zdobyć jego serca. Mimo tego nie żałowała swojego udziału, a po zakończeniu nagrań wzięła udział jeszcze w kilku innych produkcjach. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w "Jak matka z córką", "Shopping Queen", a nawet kontrowersyjnym show "Magia nagości", w którym dostała się do finału. Wiadomo także, że Jessica niedawno otworzyła biznesy - najpierw salon kosmetyczny, później solarium, aż w końcu butik. Miemiec w 2021 roku ogłaszała również, że jej serce należy do 45-letniego Ryszarda, którego nazywa Ricardo. Para miała się już nawet zaręczyć. Czyżby znów była singielką?

Chcielibyście zobaczyć Jessicę w "Love Island"?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Tomasz wywołał poruszenie wśród fanek. Tyle wystarczyło. "Kasia to fuksiara"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.