Ewakuacja mieszkańców Kalifornii. Mieszkają tam Harry i Meghan. Ellen DeGeneres wrzuciła niepokojące nagranie

Na skutek powodzi całe Montecito w Kalifornii zostało objęte nakazem ewakuacji. W tym rejonie mieszka wiele gwiazd. Ellen DeGeneres pokazała wstrząsające nagranie lawiny błotnej.

W poniedziałek przez Kalifornię przeszła kolejna w ostatnim czasie niszczycielska burza, na skutek której wiele osób zostało bez prądu. Zamknięto także szkoły i ulice, na których leżą powalone drzewa. Ewakuowano dziesiątki tysięcy ludzi, w tym z Montecito, gdzie mieszkają znane osobistości, takie jak Ellen DeGeneres, Oprah Winfrey czy Meghan Markle i książę Harry.

książę Harry, książę WilliamKsiążę Harry chciał pożegnać królową. Rodzina nie zaprosiła go do samolotu

Zobacz wideo Co Meghan i Harry zdradzili w rozmowie z Oprah Winfrey?

Ewakuacja Montecito. Wstrząsające nagranie Ellen DeGeneres

Dom Ellen DeGeneres jest położony dość wysoko i z tego względu nakazano jej się schronić na miejscu. Gwiazda pokazała w mediach społecznościowych nagranie zrobione niedaleko swojej posiadłości.

Montecito jest objęte obowiązkową ewakuacją. Jesteśmy na wzniesieniu, więc poprosili nas o schronienie na miejscu. Proszę, dbajcie o siebie wszyscy - napisała na Instagramie.
 

Jak informuje Reuters, zamieszkująca Montecito Oprah Winfrey obecnie przebywa na Hawajach. Na razie nie wiadomo, czy Harry z żoną byli na miejscu i musieli opuścić posiadłość. 

Prezydent Joe Biden wprowadził stan wyjątkowy, aby ułatwić walkę z tragicznymi skutkami burz. Obecnie podano informację o 12 ofiarach śmiertelnych z Kalifornii.

Meghan Markle, księżniczka Charlotte i księżna KateMarkle i Kate wymieniały SMS-y. Książę Harry ujawnia: Meg łkała na podłodze

Warto wspomnieć, że już pięć lat temu przez Montecito przeszła lawina błotna, na skutek której zginęły 23 osoby. Zniszczenia objęły ponad 100 domów.

Zobacz też: Książę Harry był uzależniony od narkotyków. Wygadał się informator z ośrodka. "To wymykało się spod kontroli"

Więcej o: