Dominika Gwit dopytywana o poród. W końcu rozwiała wątpliwości

Termin porodu Dominiki Gwit został wyznaczony na początek 2023 roku, dlatego fani aktorki z niecierpliwością wyczekują informacji na temat nowego członka jej rodziny. Gwit wyjaśniła im, jak wygląda sytuacja.

W sierpniu ubiegłego roku Dominika Gwit podzieliła się z fanami radosną nowiną, informując, że ona i jej mąż niebawem powitają na świecie pierwsze dziecko. Jak przyznała, zajście w ciążę nie było dla niej łatwe, a starania trwały kilka lat. Aktorka jest już w końcówce ciąży i urodzi zapewne lada dzień. Mimo że syn pary miał przyjść na świat na początku roku, Gwit przekazała na Instagramie, że na dzień porodu cały czas jeszcze czeka.

Zobacz wideo Dominika Gwit tańczy z Ibiszem

Dominika Gwit czeka na termin porodu. Tak prezentuje się w końcówce ciąży

Dominika Gwit w mediach społecznościowych jest bardzo aktywna i na bieżąco informuje fanów o przebiegu ciąży i swoim samopoczuciu. Aktorka na początku roku wyznała, że w ostatnim czasie dostaje bardzo dużo wiadomości od osób dopytujących, czy jej syn pojawił się już na świecie. 8 stycznia Gwit dodała nowe zdjęcie, na którym nadal pozuje z ciążowym brzuchem.

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas - podpisała instagramowy post.
 

Fani w komentarzach nie tylko trzymają kciuki za aktorkę i życzą jej szczęśliwego rozwiązania, ale też zachwycają się, jak promiennie wygląda w końcówce ciąży. Posypała się masa komplementów od osób podkreślających, że obecny stan bardzo jej służy.

Muszę to napisać: pięknie pani wygląda w tej ciąży.
Dominiko, ale z pani laska. Bardzo ładnie pani wygląda, spokojnego oczekiwania.
Wygląda pani wspaniale - czytamy.

Jesienią ubiegłego roku Gwit w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że jest bardzo prawdopodobne, iż nie urodzi w planowanym terminie. Wszystko ze względu na choroby, z którymi się zmaga.

Nie wiem, czy ten poród nastąpi w terminie, ponieważ mam wiele chorób współistniejących. Nie wiadomo więc, co będzie. W każdym razie czekamy z mężem na zostanie rodzicami - wyznała.

Dominika Gwit pracowała przez znaczną część ciąży, ale pod koniec października zdecydowała się zwolnić tempo i odpocząć przed wielkim wydarzeniem. Niedługo później na aktorkę czekała ogromna niespodzianka - przyjaciele przygotowali jej przepiękne baby shower. Choć Gwit wyjawiła, że urodzi syna i wybrała dla niego imię, nie zdradziła, jak dokładnie będzie brzmiało. Przyznała też, że nie zamierza pokazywać publicznie twarzy chłopca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.