Dominika Gwit urodziła? Fani spekulują. "Dziś od samego rana super wydarzenia"

Dominika Gwit miała rodzić na początku stycznia. Fani celebrytki spekulują, że doszło już do rozwiązania.

Polski show-biznes bacznie czeka na narodziny potomka Dominiki Gwit. Gwiazda poinformowała kilka miesięcy temu, że spodziewa się dziecka. Wiemy już, że aktorka i jej mąż skompletowali wyprawkę, a w tym element będący zwykle najdroższym w całym zestawie - wózek. Celebrytka zaprezentowała fanom, na jaki produkt się zdecydowała. Jego cena może zaskoczyć. W ostatnim czasie fani zaczęli spekulować, że Gwit już urodziła. Aktorka odniosła się do pytań obserwatorów.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit urodziła? Fani spekulują. "Dziś od samego rana super wydarzenia"

Gwit 4 stycznia odpowiedziała na liczne pytania fanów, odnośnie do jej ciąży. Przyznała, że nie doszło jeszcze do rozwiązania. Zapowiedziała jednak, że "da znać". 

Jeszcze nie, kochani. Ale się nie odzywam, bo miałam dzień spania. Wiem, że czekacie, bo piszecie do mnie non stop wiadomości, jak się nie odzywam, czy to już. Dam znać kochani - tłumaczyła Dominika Gwit na wieczornym nagraniu ze środy 4 stycznia.

W czwartek 5 stycznia, na Instagramie Dominiki pojawiły się nowe nagrania. Tym razem aktorka i jej mąż, Wojciech Dunaszewski, mieli okazję do świętowania, ale jak się okazało, chodziło o urodziny Radia 357: 

Dziś od samego rana super wydarzenia. Dziś, 5 stycznia, to data urodzin Radia 357. Właśnie wyszliśmy z mężem, bo jesteśmy ogromnymi fanami, mąż zrobił faworki i dziś przynieśliśmy do redakcji, co by się wspaniali redaktorzy pożywili - przekazała fanom Dominika.

Dominika Gwit jakiś czas temu zdradziła już płeć dziecka. Życzymy dużo zdrowia w ostatnich tygodniach ciąży. 

Zobacz też: Dominika Gwit nie przytyła nic w ciąży. Dlaczego? Zdradziła powód

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.