Dominika Gwit pochwaliła się wózkiem. Wiemy, ile kosztował. Wyróżnia się na tle innych celebrytek

Dominika Gwit pochwaliła się instagramowym obserwatorom modelem wózka, jaki wybrała dla swojego dziecka.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak to w celebryckim świecie bywa, młode mamy próbują "urynkowić" swój stan, przyjmując rozmaite propozycje współprac. Ich wpisy w mediach społecznościowych to przede wszystkim treści parentingowe. Gwit także wpisała się w ten trend.

Zobacz wideo Dominika Gwit zatańczyła z Krzysztofem Ibiszem

Dominika Gwit ma już wózek dla dziecka. Nie wydała fortuny

Celebrytka uznała, że czas zaprezentować światu wózek, jaki wybrała dla córki lub syna. Zapewniła, że robi to, ponieważ była zasypywana prośbami od obserwatorów, którzy koniecznie chcieli się dowiedzieć, na jaki model postawiła. 34-latka wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i opisała ze szczegółami "brykę" potomka, przy okazji robiąc jej całkiem niezłą reklamę.

Zdjęcia Dominiki Gwit znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Dzień dobry, kochani! Od wielu tygodni dostaję od was prośby o pokazanie wózka! (...) Wersja terenowa z doskonałą amortyzacją! Wózki te wyróżniają się m.in. fantastycznymi materacykami w gondoli! - zachwalała produkt.

To nie wszystko. Okazuje się, że nad projektem wózka, jakim będzie wozić się pierworodna lub pierworodny Gwit, pracował cały sztab specjalistów, w tym nawet medycy:

Są one stworzone razem z neonatologami i pediatrami. Wszystko dla zdrowia i wygody maluszków. To naprawdę porządny wózek. Niebawem pokażę wam wersję miejską (...), w której będziemy się z dzidziorkiem wozić po Warszawce. Całuję was i życzę pięknego wieczoru! - napisała na Instagramie aktorka.

Co ciekawe model, który poleca Gwit, nie kosztuje fortuny (przynajmniej w porównaniu z wózkami, jakimi jeździły i jeżdżą dzieci innych celebrytów). Tu było bardziej ekonomicznie. Jeśli więc Dominika przekonała was do zakupu, musicie przygotować się na wydatek ok. 2650 złotych. W porównaniu z wózkiem Klary Lewandowskiej (7600 złotych), Chrisa Jabłońskiego, syna Izabeli Janachowskiej (20 tys. złotych), Mii Raduszewskiej, córki Natalii Siwiec (15 tys. złotych) wypada całkiem skromnie.

Dominika GwitDominika Gwit dominikagwit/Instagram

Siostra, jaka bajeczna fura!
Piękna kareta.
Najlepsza prezentacja wózka ever - ekscytowali się fani.

Wypadło przekonująco?

Zdjęcia Dominiki Gwit znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.