Przyjaciele zaskoczyli Dominikę Gwit niespodziewanym przyjęciem. Baby shower na bogato. Patrzymy na tort. Cudny

Dominika Gwit jakiś czas temu rozpoczęła trzeci trymestr ciąży. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Najbliżsi przyjaciele nieźle ją zaskoczyli.

Dominika Gwit z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. Syn aktorki ma się urodzić na początku 2023 roku. Niedawno kobieta zrezygnowała z pracy zawodowej i przeszła na urlop macierzyński. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się cudowną niespodzianką, przyszykowaną przez najbliższych. Okazuje się, że przyjaciele zorganizowali jej przepiękne baby shower

Zobacz wideo BABY SHOWER MATTEO BRUNETTI

Dominika Gwit totalnie zaskoczona przyjęciem niespodzianką

Celebrytki wprost uwielbiają relacjonować w mediach społecznościowych kolejne etapy ciąży, a następnie chwalić się starannie przygotowanym baby showerDominika Gwit dość aktywnie prowadzi profil na Instagramie i chętnie pokazuje obserwującym urywki z życia codziennego. Tym razem kobieta dała się zupełnie zaskoczyć. Okazuje się, że najbliżsi znajomi przygotowali jej cudowną imprezę niespodziankę. Aktorka wprost rozpływała się nad swoimi przyjaciółmi. Po jej twarzy widać, że była pełna pozytywnych emocji. Wygląda na to, że impreza odbywała się w kameralnym towarzystwie, za to nie brakowało pysznych przekąsek, prezentów i uśmiechu. Sami zobaczcie. 

Omg! To się nazywa niespodzianka! Ja w dresie, nic nie wiem, a tu bach - baby shower! Mam najlepsze przyjaciółki na świecie! - napisała Dominika Gwit na Instagramie.
 

Dominika Gwit już wkrótce zostanie mamą, celebrytka ma nawet wybrane imię dla chłopca. Niestety w jednym z wywiadów wyznała, że na razie nie zamierza go zdradzać, a po porodzie nie będzie publikować wizerunku dziecka w mediach społecznościowych

Więcej o ciążach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.