Dominika Gwit rozpoczyna urlop macierzyński i opowiada o ciąży. "Coś mi wystawało z brzucha"

Dominika Gwit rozpoczęła trzeci trymestr ciąży. Aktorka dała znac fanom, że idzie na urlop macierzyński, i podzieliła się informacjami na temat swojego samopoczucia.

Dominika Gwit oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Syn aktorki ma przyjść na świat zimą, na początku 2023 roku. Przyszła mama jest już w trzecim trymestrze ciąży, dlatego postanowiła odpuścić zawodowe aktywności i iść na urlop macierzyński. Na Instagramie podzieliła się z fanami także informacjami na temat swojego samopoczucia.

Zobacz wideo Dominika Gwit ma coś do przekazania hejterom

Uradowana Dominika Gwit dzieli się informacjami o ciąży: Poczułam piąstkę, taką wystającą

Dominika Gwit jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 175 tysięcy użytkowników. Aktorka wyjawiła teraz fanom, że szykuje się na ostatni spektakl przed przerwą. Przyznała też, że scena to jej prawdziwa pasja, więc chciałaby szybko na nią wrócić.

Dzisiaj mój ostatni spektakl w Warszawie i zaczynam urlop macierzyński, ale mam nadzieje, że szybko wrócę na scenę. Bo jakoś nie umiem żyć bez tego - powiedziała Dominika Gwit.
 

Celebrytka podzieliła się także ostatnimi doświadczeniami związanymi z ciążą. Rozpromieniona przyznała, że poczuła coś wystającego z brzucha. 

Rośniemy. Ruszamy się. Ostatnio poczułam piąstkę, taką wystającą, albo kolanko to było, albo stópka. Coś mi wystawało z brzucha. To było niesamowite uczucie. Dwa razy się zdarzyło - powiedziała Dominika Gwit.

Dominika GwitDominika Gwit Fot. Instagram.com/dominikagwit

Więcej zdjęć Dominiki Gwit znajdziesz w galerii na górze strony. 

Dominika Gwit poinformowała fanów o ciąży na początku sierpnia. Ojcem dziecka jest mąż aktorki, Wojciech Dunaszewski. Celebrytka na bieżąco relacjonuje fanom przebieg ciąży i chętnie dzieli się szczegółami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.