Dominika Gwit zaczyna trzeci trymestr i wskakuje w stare ubrania. "Brzuszek rośnie"

Dominika Gwit jest w ciąży i właśnie rozpoczęła trzeci trymestr. Z tej okazji sprawdziła, czy wciąż będą do niej pasować stare ubrania. Celebrytka podzieliła się bardzo pozytywnym nagraniem w mediach społecznościowych.

Dominika Gwit kilka miesięcy temu pochwaliła się, że wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się pierwszego dziecka. Wiadomo już, że na początku 2023 roku na świecie pojawi się chłopiec. Przyszła mama nie zdradziła jeszcze, jak da mu na imię. Chętnie jednak dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi ciążowymi zdjęciami. Teraz opublikowała nagranie, na którym wyznaje, że zaczyna trzeci trymestr.

Zobacz wideo Dominika Gwit robi szpagat

Dominika Gwit w ciąży tańczy przed kamerą

Celebrytka zaczyna trzeci trymestr i z tej okazji sprawdziła, czy będą do niej pasować starsze kreacje. Podzieliła się na Instagramie filmem, na którym tańczy w nich przed lustrem.

Hej! Dziś zrobiłam test sukienki. W związku z tym, że zaraz zaczynam trzeci trymestr, chciałam się przekonać, czy nadal wchodzę w swoje ulubione sukienki. Okazało się, że tak. Brzuszek rośnie, ale na razie rozmiar ten sam. A u was jak to było? Chociaż i tak najważniejsze jest to, że jesteśmy zdrowi. Pięknego popołudnia.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni pozytywnym nastawieniem Dominiki Gwit.

Piękne pani wygląda. Widać, że ciąża służy.
Matko kochana, co jedna to ładniejsza. Cudownie wyglądasz.
Wszystkiego najlepszego życzę. Ogrom radości widać w tobie, maluszek będzie miał uśmiech w genach.

Niedawno Dominika Gwit podzieliła się także zdjęciem z USG, na którym widać twarz nienarodzonego syna.

Jedno zdjęcie, a tyle radości! (...) Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami.
 

Na pierwszy rzut widać, że Dominika Gwit jest przepełniona szczęściem. Pozostaje nam tylko życzyć jej, by ten stan się utrzymał. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.