Katarzyna Grochola już po zabiegu. Podzieliła się wynikami badań

Katarzyna Grochola jeszcze nie tak dawno wyznała, że ma nawrót nowotworu. Teraz dzieli się radosną nowiną. Jej wyniki znacznie się polepszyły.

Katarzyna Grochola w grudniu 2022 roku potwierdziła niepokojące doniesienia mediów, które rozpoczął felieton jej córki. Dorota Szelągowska napisała w nim, że jej matka ma nawrót nowotworu. Zdiagnozowano go u niej, gdy miała 30 lat. Pisarka nagrała ze szpitala film, w którym powiedziała, że jest po podwójnej operacji na raka płuca i ma zamiar przeżyć. Optymistyczne wideo ukazało się właśnie w jej mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska o relacji z mamą. Nie widują się zbyt często

Bojkot TVP. Nie tylko Mel C podziękowała stacji. Ewa Farna i Krzysztof Krawczyk też odmówili współpracy Nie tylko Mel C podziękowała TVP. Farna i Krawczyk też odmówili współpracy

Katarzyna Grochola chwali się dobrymi wynikami badań

Fani Katarzyny Grocholi mogą odetchnąć z ulgą. Pisarka spędziła święta w rodzinnym gronie i życzyła obserwatorom mnóstwo zdrowia. Z kolei w nowym roku podzieliła się radosną nowiną. Po operacji czuje się już dużo lepiej, a dodatkowo ma bardzo dobre wyniki badań.

Bardzo dobrze się czuję po zabiegu, bo operował mnie najlepszy lekarz na świecie. Ten od płuc. Niech teraz lekarz w końcu powie, że mam dobre wyniki - mówiła Katarzyna Grochola.

Wszystko potwierdził lekarz, który od jakiegoś czasu gości na Instagramie pisarki.

Wyniki naszych badań są bardzo dobre. Wszystkiego dobrego - dodał lekarz.

Grochola dodała:

Będę żyć.
 

Ta wiadomość niezwykle ucieszyła fanów pisarki.

Tak się cieszę pani Kasiu. Sama rok temu czekałam na takie dobre wiadomości. Życzę zdrowia.
To cudowna wiadomość! Pozdrowienia.
Dzielna pacjentka! - pisali obserwatorzy.

Katarzyna Grochola to autorka bestsellerowych powieści, o której zrobiło się głośno w 2001 roku za sprawą ekranizacji "Nigdy w życiu!". Wielokrotnie wspominała, że przeszła wiele w życiu, a jedną z trudniejszych chwil było zdiagnozowanie nowotworu. 

Katarzyna Grochola Grochola nie ma łatwego życia. Trzy razy brała ślub. Jeden mąż był pedofilem

Więcej o: