Katarzyna Skrzynecka przerwała milczenie po zwolnieniu z Polsatu. "Będę tęsknić"

5 stycznia media obiegła informacja o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z Polsatu. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie.

Zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej ze znanego i lubianego przez widzów formatu "Twoja twarz brzmi znajomo" było ogromnym zaskoczeniem dla wielu fanów. Nic dziwnego - jurorka cieszyła się ogromną sympatią i była od samego początku związana z programem. Gwiazda w końcu zabrała głos w sprawie i nie ukrywa, że jest jej przykro. 

Zobacz wideo Córka Katarzyny Skrzyneckiej nie chce być sławna! „Mówi do mnie: Nie drzyj mordy!"

Ewel0na Przez lata poprawiały urodę. Ewel0na, Justyna Gradek. Pamiętacie je kiedyś?

Katarzyna Skrzynecka żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Katarzyna Skrzynecka w pierwszym sezonie show zawitała jako uczestniczka. Cała ekipa pokochała ją do tego stopnia, że już w kolejnej odsłonie zasiadła na fotelu jurorskim. Niestety, po dziewięciu latach tak pięknej przygody, przyszedł czas na zmiany. Jest zaszczycona, że przez lata miała okazję tworzyć format.

Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany"... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję wam za piękne dziewięć lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej artystycznej podróży w charyzmatycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z wami. Nowej ekipie z serdecznego serca życzę powodzenia i takiej zawodowej muzycznej radości, jaką ja celebrowałam ze szczerym zakochaniem się przez ten piękny czas w "TTBZ" - pisała w najnowszym poście na Instagramie Katarzyna Skrzynecka.

W dalszej części postu Katarzyna Skrzynecka podziękowała byłej dyrektor programowej stacji Ninie Terentiew. To ona jej zaufała i zaprosiła do tworzenia formatu.

Dziękuję bardzo serdecznie pani dyrektor programowej Polsat - Ninie Terentiew. Dziękuję Nino za zaufanie, przyjaźń i artystyczne wsparcie w tym cudnym programie, który generuje taką moc pozytywnych wibracji. Wierzę, że spotkamy się wszyscy z radością w innych nowych projektach. Pozostanę zawsze waszym serdecznym fanem.
 

Katarzyn Skrzynecka dziękuje ekipie "Twoja twarz brzmi znajomo" za lata współpracy

Kilka chwil później Katarzyna Skrzynecka opublikowała również serię zdjęć prosto z planu show. Podziękowała ekipie za cudowne lata współpracy i przyznała, że będzie je ciepło wspominać.

Kochana ekipo "Twoja twarz brzmi znajomo". Praca z wami to zaszczyt, radość i moc bezcennych wspomnień, mili fani "TTBZ". Kochana, świetna ekipo produkcji Endemol Shine - dziękuję wam z całego serca za tę cudną i niezwykłą artystyczną podróż przez dziewięć lat kolejnych edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Moc wzruszeń, pozytywnych wibracji, zachwytu talentem, energii i niepowtarzalnej magii, jakimi radowałam się z wami i dzięki wam w naszym ulubionym show, pozostaną niezapomnianym drogocennym skarbem artystycznym w moim sercu.

Aktorka będzie tęsknić za pracą na planie. Trzyma kciuki za nowy skład jury, który poznamy z pewnością już niebawem oraz kolejnych uczestników. Wiadomo już, że tym razem jednym z nich będzie amator wyłoniony podczas castingu.

Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej 18. edycji "TTBZ". Będę za wami ogromnie tęsknić, nowym uczestnikom życzę radości, powodzenia i pięknej artystycznej przygody życia. Trzymam za was kciuki - będzie pięknie. Nowemu jury życzę cudownych wzruszeń, pozytywnych emocji i zachwytu. Poczucie humoru niechaj was nie opuszcza, a empatia i zachwyt dla pięknej pracy uczestników niechaj nigdy nie przygasa, bo wkładają w tę niełatwą pracę naprawdę całe swoje serce.

Na sam koniec Katarzyna Skrzynecka podziękowała za ten piękny okres w swoim życiu.

Dziękuję - to był absolutnie bajeczny czas. Zapamiętajcie mnie roześmianą szczerze i serdecznie i życzliwą wam "do szaleństwa".
 

Według doniesień mediów to właśnie nowy dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, maczał palce w zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Katarzyna Skrzynecka "TTBZ". Katarzyna Skrzynecka odchodzi z programu! Fani: Przestaję oglądać

Więcej o: