Kim Kardashian bez doczepów. Pokazała, jak naprawdę wyglądają jej włosy. Spora różnica!

Kim Kardashian rzadko pozuje bez perfekcyjnego makijażu i starannie ułożonej fryzury. Niedawno jednak zrobiła wyjątek i zaprezentowała, jak wygląda w naturalnej wersji. Naszą uwagę zwróciły szczególnie włosy celebrytki.

Kim Kardashian lubi bawić się swoim wizerunkiem i od początku kariery przeszła sporą metamorfozę. Przez lata zmieniły się nie tylko jej stroje, lecz także fryzury. Dawniej nosiła długie ciemne włosy, jednak jakiś czas temu zdecydowała się na radykalną zmianę i oprócz tego, że postawiła na ostre cięcia, to przefarbowała się na platynowy blond. Na co dzień Kim chętnie nosi także doczepiane pasma i peruki. Okazuje się, że eksperymentowanie z długością i kolorem nie wpłynęło dobrze na kondycję jej włosów. Sami zobaczcie.  

Selena Gomez, Blanka LipińskaMakijażowe wpadki. Gomez przesadziła z opalenizną. Zobaczcie ten makijaż Smaszcz

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Kim Kardashian w naturalnych włosach. Bez doczepów wygląda zupełnie inaczej

Nagranie, na którym możemy zobaczyć Kim Kardashian w naturalnym wydaniu, pojawiło się na tiktokowym profilu jej córki. North West opublikowała filmik, gdzie w duecie z mamą śpiewa piosenkę "Baby, It's Cold Outside". Kim w piżamie i bez makijażu siedzi na łóżku. Jednak nie jej ubiór i brak perfekcyjnego make-upu zwrócił naszą uwagę. Trzeba przyznać, że fryzura celebrytki daleka jest od ideału i różni się od tej, jaką na co dzień prezentuje w mediach społecznościowych. Włosy wyglądają na dość zniszczone po wielokrotnym farbowaniu.

Kim Kardashian na platynowy blond przefarbowała się w maju ubiegłego roku, aby jeszcze bardziej upodobnić się do Marilyn Monroe na Met Gali, podczas której miała na sobie sukienkę aktorki. O swojej metamorfozie opowiedziała w rozmowie z magazynem "Vogue". Wówczas zdradziła, że chciała nie tylko mieć taki sam strój jak znana aktorka, lecz także pragnęła mieć podobną fryzurę. 

Kanye WestKanye West zaginął. Nie można go znaleźć od... tygodni!

Więcej o: